Шахти Донеччини зможуть продавати вугілля в режимі онлайн на OpenMarket

Шахти Донеччини зможуть продавати вугілля в режимі онлайн на OpenMarket

Державні електронні аукціони OpenMarketВугілля презентували в Краматорську

Шахти Донеччини зможуть продавати вугілля в режимі онлайн на OpenMarket
Фото: УНІАН

Проект OpenMarketВугілля відкрив ринок вугілля в режимі онлайн. Про це повідомила Mind компанія «СЕТАМ».

Електронні аукціони з продажу вугілля відкриють доступ для малих та середніх гравців ринку громадського контролю, а також дозволять збільшити дохід для продавців вугілля. Крім цього, споживачі отримають чесний та ефективний майданчик для закупівлі вугілля.

«Спілкуючись з представниками вугільної галузі, побачив велику зацікавленість у відкритих та чесних торгах на «чорне золото». Онлайн-аукціони OpenMarket.вугілля – це саме те рішення якого потребує ринок. Проект зможе розв’язати головну проблему – нерівномірного доступу гравців ринку до інформації. Саме загальний безбар’єрний доступ до подібних аукціонів дозволить прибрати корупційні ризики в торгівлі державною вугільною продукцією», – пояснив генеральний директор ДП «СЕТАМ» OpenMarket Віктор Вишньов.

Компанія також повідомила, що буде запущений мобільний додаток для подібного виду торгів, аналогічний вже запущеному мобільному додатку «SETAM» для електронних торгів арештованим майном.

OpenMarket Вугілля – це електронний ресурс, що є складовою частиною системи електронних торгів, на якому розміщуються організаційно-методичні матеріали, інформаційні повідомлення про електронні торги та результати їх проведення, здійснюються подача заявок на продаж лотів, реєстрація учасників, подача заявок на участь в електронних торгах та проводяться електронні торги.

ДП «СЕТАМ» OpenMarket – це майданчик для продажу майна через мережу Інтернет. Система працює на всій території України з 2014 року. Загальна сума продажів на онлайн-аукціоні складає 8,4 млрд грн.

Раніше Mind писав, що «СЕТАМ» через OpenMarketLand провів 500 земельних торгів на 40 млн грн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті