Колишнього президента Бразилії затримали у справі про корупцію
Політика підозрюють у розкраданнях за участю бразильської державної нафтокомпанії Petrobras

Бразильські правоохоронці затримали колишнього президента Бразилії Мішеля Темера в Сан-Паулу в рамках широкомасштабної поліцейської операції Lava Jato у справі про корупційний скандал в компанії Petrobras, повідомляє ВВС.
Крім екс-президента Бразилії, правоохоронні органи затримали колишнього міністра енергетики країни Уеллінгтоне Морейру Франко. Темера доставлять в аеропорт, де на літаку федеральної поліції переправлять в Ріо-де-Жанейро.
Робоча група операції Lava Jato займається розслідуванням корупційної схеми розкрадань за участю бразильської державної нафтової компанії Petrobras. За версією слідства, керівництво компанії брало хабарі в обмін на передачу контрактів будівельним фірмам за завищеними цінами.
Екс-президент заперечує участь у будь-яких правопорушеннях.
Десятки політиків і бізнесменів вже були засуджені або арештовані в рамках операції Lava Jato.
Мішель Темер вступив на посаду президента Бразилії в серпні 2016 року після імпічменту Ділми Руссефф, і в січні його змінив Жаїр Болсонару.
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].