Захворіло у світі
18,288,573
Померло у світі
693,805
Вилікувалось у світі
10,913,524
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Tesla подає до суду на колишнього співробітника за крадіжку технології автопілота

Tesla подає до суду на колишнього співробітника за крадіжку технології автопілота

Компанія стверджує, що працівник украв понад 300 000 файлів і передав їх прямому конкуренту

Tesla подає  до суду на колишнього співробітника за крадіжку технології автопілота
фото tesla.com

Американський виробник електромобілів Tesla подає судовий позов  проти колишнього інженера компанії, стверджуючи, що він скопіював вихідний код для її технології автопілота перед тим, як звільнитися і приєднатися до китайського стартапу, пише Reuters.

У позові стверджується, що інженер Гуанчжу Цао скопіював більше 300 000 файлів, пов'язаних з вихідним кодом автопілота, готуючись стати співробітником китайської компанії Xiaopeng Motors Technology.

Tesla будує завод зі складання своїх електромобіліву Шанхаї, вступаючи таким чином у пряму конкуренцію з Xiaopeng та іншими китайськими виробниками на найбільшому в світі ринку електромобілів.

Xiaopeng дебютувала з власним електромобілем в Лас-Вегасі минулого року. У число інвесторів компанії входить Alibaba Group і Foxconn Technology.

У компанії працюють як мінімум п'ять колишніх співробітників Tesla.

Крім того, юристи Tesla в середу подали позов проти чотирьох колишніх співробітників американського стартапу Zoox, стверджуючи, що вони вкрали конфіденційну інформацію та комерційну таємницю для розробки логістичних операцій.

Минулого року схожа ситуація була в Apple: компанія звинуватила колишнього співробітника в крадіжці комерційної таємниці, пов'язаної з автопілотом, і в приєднанні до американської «дочки» Xiaopeng.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті