Російська S7 Space відмовиться від покупки 12 українських ракет

Російська S7 Space відмовиться від покупки 12 українських ракет

Російська компанія вела переговори з російськими відомствами на різних рівнях, але забезпечити можливість поставки ракет не вдалося

Російська S7 Space відмовиться від покупки 12 українських ракет
фото s7space.ru/launch-sea/

Співвласник групи S7 Space Наталія Філєва підтвердила інформацію, яка з'явилася раніше у ЗМІ про відмову від контракту на виробництво на українському «Південмаші» 12 ракет-носіїв «Зеніт» для запусків із плавучого космодрому «Морський старт». Про це повідомляє «Коммерсант».

«Збираємося», – відповіла вона, але при цьому конкретних термінів розірвання контракту назвати не змогла.

Дніпропетровський завод «Південмаш» оголосив про підписання контракту на поставку дочірній структурі російської групи компаній S7 ракет «Зеніт» влітку 2017 року. Угодою передбачено створення 12 носіїв, які повинні були використовуватися, зокрема, для пусків з акваторії Тихого океану (проект Sea Launch «Морський старт»).

«Морський старт» планувався як міжнародний проект зі створення й експлуатації мобільного плавучого космодрому для запусків по максимально ефективній траєкторії з екватора. Серед учасників програми – американська Boeing Commercial Space Company, норвезька суднобудівна фірма Aker Kværner і російська РКК «Енергія».

Минулого тижня стало відомо, що російська компанія S7 Space, яка займається запуском ракет і виведенням космічних об’єктів на орбіту, призупинила контракт на поставку ракет-носіїв українського виробництва «Зеніт».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло