Захворіло у світі
1,204,782 особи
Померло у світі
64,849 осіб
Вилікувалось у світі
247,844 особи
Захворіло в Україні
1251 особа
Померло в Україні
32 особи
Вилікувалось в Україні
25 осіб
Визначилися: Росія не направлятиме своїх спостерігачів на вибори в Україні

Визначилися: Росія не направлятиме своїх спостерігачів на вибори в Україні

Влада РФ вважає, що «дискримінаційні кроки української влади» не дозволять «російським експертам» брати участь у спостережній місії

Визначилися: Росія не направлятиме своїх спостерігачів на вибори в Україні
фото pixabay.com

Росія змушена відмовитися від направлення спостерігачів в Україну. Про це йдеться в повідомленні російського МЗС, передає «Коммєрсант».

«Дискримінаційні кроки української влади на практиці позбавляють російських експертів можливості взяти участь у спостережній місії Бюро демократичних інститутів і прав людини (БДІПЛ). В умовах, що склалися, Російська Федерація змушена відмовитися від направлення спостерігачів в Україну, щоб не піддавати їх там загрозі явного переслідування», – йдеться в повідомленні.

Проте МЗС Росії збирається продовжувати стежити за ходом виборчої кампанії в Україні та тісно взаємодіяти з БДІПЛ та іншими виконавчими структурами ОБСЄ.

Нагадаємо: Верховна Рада заборонила громадянам РФ бути спостерігачами на виборах в Україні у складі місії БДІПЛ. Зы свого боку ОБСЄ  висловила розчарування таким рішенням української влади та підкреслила, що спостерігачі, яких скеровують для участі в місії БДІПЛ зі спостереження за виборами, представляють не свої країни, а організацію в цілому.

Як повідомлялося, у січні очільник українського МЗС Павло Клімкін заявив, що на вибори не пустять спостерігачів із російськими паспортами. Після цього МЗС РФ декілька разів змінювала свою позицію щодо того, чи будуть російські спостерігачі на виборах в Україні.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію