Захворіло у світі
18,812,355
Померло у світі
707,704
Вилікувалось у світі
11,360,595
Захворіло в Україні
76,808
Померло в Україні
1,819
Вилікувалось в Україні
42,524
Нову наглядову раду «Укрнафти» затвердять 28 березня

Нову наглядову раду «Укрнафти» затвердять 28 березня

«Нафтогаз України» не подав кандидатуру Андрія Коболєва на посаду члена наглядової ради «Укрнафти»

Нову наглядову раду «Укрнафти» затвердять 28 березня
Фото: «Укрнафта»

НАК «Нафтогаз України» не подав кандидатуру Андрія Коболєва на посаду члена наглядової ради «Укрнафти». Про це пише liga.net із посиланням на повідомлення на сайті компанії «Укрнафта».

Згідно з ним, представляти інтереси «Нафтогазу» в наглядовій раді «Укрнафти» будуть Юрій Вітренко (виконавчий директор НАКу), Ярослав Телюк (глава юридичного департаменту НАКу) і Поліна Загнітко (директор департаменту майнових і корпоративних відносин «Нафтогазу»). Вони є чинними членами наглядової ради «Укрнафти», як зазначено на сайті компанії.

Міноритарні акціонери «Укрнафти», афілійовані з групою «Приват» Ігоря Коломойського та Геннадія Богюбова, пропонують призначити своїми представниками Яну Мануїлову (юриста «Укрнафти») і Лейбера Урієлі (акціонера «Укрнафти», йому належить 20 акцій компанії). 

Також акціонери запропонували по три людини як незалежних членів наглядової ради. Від «Нафтогазу» пропонують Олену Макеєву (колишнього заступника міністра фінансів і колишнього радника Коболєва), Андрія Бойцуна (помічника депутата Сергія Лещенка) і Олега Мозгового (члена наглядової ради Фондової біржі ПФТС). 

Міноритарні акціонери «Укрнафти» пропонують включити до складу наглядової ради компанії Миколу Почапського (співвласника київської інвесткомпанії «Он-лайн капітал»), Андрія Процика (засновника юридичної фірми «Процик та Партнери») і Павла Загороднюка (голову наглядової ради «Надра Груп»).

Всього в наглядовій раді «Укрнафти» має бути 11 членів (3 – від «Нафтогазу», 6 – незалежних і 3 – від групи «Приват»).

Раніше «Нафтогаз» вніс до порядку денного зборів акціонерів «Укрнафти», запланованих на 28 березня, питання про звільнення голови правління Марка Роллінса. Замість нього пропонують призначити тимчасово виконуючим обов'язки керівника компанії Олега Геза – члена правління і за сумісництвом виконавчого директора зі збуту.

Також акціонери планують узгодити придбання «Нафтогазом» 4,06 млрд куб. м газу у «Укрнафти» за цінами імпортного паритету.

НАК «Нафтогаз України» належить 50% +1 акція «Укрнафти», ще 42% володіють компанії групи «Приват» Ігоря Коломойського та його партнерів. «Приват» контролює «Укрнафту» з 2003 року.

Раніше Mind писав, що голову правління «Укрнафти» Роллінса можуть звільнити 28 березня.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті