Захворіло у світі
33,652,960
Померло у світі
1,007,922
Вилікувалось у світі
23,402,148
Захворіло в Україні
208,959
Померло в Україні
4,129
Вилікувалось в Україні
92,360
У китайському прокаті з «Богемної рапсодії» вирізали будь-які згадки про гомосексуалізм

У китайському прокаті з «Богемної рапсодії» вирізали будь-які згадки про гомосексуалізм

Загальна тривалість вирізаних уривків перевищує 2 хвилини

У китайському прокаті з «Богемної рапсодії» вирізали будь-які згадки про гомосексуалізм
www.imdb.com

У Китаї з фільму «Богемна рапсодія» – біографічної драми про легендарного фронтмена групи Queen Фредді Меркьюрі – при прокаті фільму в кінотеатрах вирізали 6 епізодів, де згадується про гомосексуальність артиста й обговорюється ЛГБТ-тематика, пише CNN.

Китайські цензори ще у 2016 році заборонили показ «ненормальної сексуальної поведінки», зокрема стосунки геїв і лесбіянок у телевізійних і онлайн-шоу.

З «Богемної рапсодії» були вирізані епізоди, де звучить слово «гей», де цілуються чоловіки і де Меркьюрі ділиться зі своєю подругою Мері думками про те, що щось негаразд із його орієнтацією.

Зʼявляється навіть діра в сюжеті – повністю вирізано епізод, де співак знайомиться зі своїм майбутнім партнером Джимом, коли той обслуговував вечірку як офіціант. Глядачі не можуть зрозуміти, чому він згодом зʼявляється у фільмі.

Крім того, зовсім прибрано з фільму епізод зйомок відеокліпу на пісню «I want to break free», оскільки Меркьюрі там постає в жіночому одязі.

Втім, у ЛГБТ-спільнотах назвали прокат «Богемної рапсодії» в Китаї перемогою, зважаючи на те, що в країні щороку демонструється тільки обмежена кількість західних фільмів.

Гомосексуалізм не є незаконним в Китаї, і влада 2001 року виключила його з офіційного списку психічних розладів. Але активісти та експерти погоджуються з тим, що забобони й дискримінація прав ЛГБТ, а також періодичні репресії з боку уряду й досі зберігаються.

Нагадаємо: на цьогорічній церемонії вручення «Оскарів» Рамі Малек, який зіграв Фредді Меркьюрі, отримав нагороду як найкращий актор.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті