Пентагон виділив Трампу $1 млрд на будівництво стіни на кордоні з Мексикою

Пентагон виділив Трампу $1 млрд на будівництво стіни на кордоні з Мексикою

На ці кошти повинен бути зведений відрізок стіни завдовжки 91 км

Пентагон виділив Трампу $1 млрд на будівництво стіни на кордоні з Мексикою
фото BRANDON QUESTER / INEWSOURCE

Виконуючий обов'язки глави Пентагону Патрік Шанахан повідомив, що він прийняв рішення про надання $1 млрд на зведення частини стіни протяжністю 91 км на кордоні з Мексикою, повідомляє прес-служба Міноборони США, на яку посилається Deutsche Welle.

Міністерство внутрішньої безпеки попросило Міноборони побудувати 91 км огородження висотою 5,5 м. Цей проект активно просуває президент США Дональд Трамп. Щоправда, він вимагав на спорудження огорожі понад $8 млрд. Однак зрештою Трамп підписав закон про бюджет, відвернувши таким чином новий «шатдаун» частини федеральних органів.

Гроші будуть використані для зведення ділянки загородження на кордоні протяжністю 57 миль (близько 91 км) у районі міст Юма (штат Арізона) і Ель-Пасо (штат Техас).

«Сьогодні в.о. міністра оборони Патрік Шанахан дав дозвіл командувачу інженерними військами армії США почати планування і виконання програми вартістю $1 млрд для підтримки Міністерства внутрішньої безпеки та митної і прикордонної служб», – йдеться в документі.

Також було запропоновано покращити дорожню інфраструктуру поруч зі стіною.

У лютому Трамп розпорядився ввести режим надзвичайного стану на південних рубежах країни. Цей крок повинен дозволити йому без схвалення Конгресу отримати додаткові кошти на зведення стіни між США і Мексикою.

27 лютого Палата представників Конгресу прийняла резолюцію, яка блокувала указ Трампа про введення надзвичайної ситуації в країні та отримання мільярдів доларів на будівництво прикордонної стіни. 

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло