Multiplex та Film.ua Group стали партнерами
Спецпроект
Трансформації бізнесу

Multiplex та Film.ua Group стали партнерами

У рамках цього партнерства Multiplex Entertainment та Film.ua Group спільно працюватимуть над релізами повнометражних фільмів, прем'єри яких заплановані на 2019-й і початок 2020 року

Multiplex та Film.ua Group стали партнерами
Фото: Multiplex та Film.ua

Multiplex та Film.ua Group оголосили про довгострокове стратегічне партнерство. Про це Mind повідомили в компаніях.

У рамках цього партнерства Multiplex Entertainment та Film.ua Group спільно працюватимуть над релізами повнометражних фільмів, прем'єри яких заплановані на 2019-й і початок 2020 року, а саме: «Поліна і таємниці кіностудії», «Захар Беркут», «Гарет Джонс» (робоча назва), «Скажене весілля 2» і «Пульс», забезпечуючи проектам ефективне промо та релевантний прокатному потенціалу стрічок розпис. Починаючи з серпня 2019 року партнери будуть випускати по одному спільному релізу на місяць. Дистрибуцією картин на території України займаються компанії MMD UA та Film.ua Distribution.

«За 2018 рік у нашій мережі українські фільми зібрали 57  млн грн і понад 693 000 глядачів. Якийсь час тому ми усвідомили, що стимулювання розвитку локального виробництва може безпосередньо позитивно впливати на наш основний бізнес. Ми почали шукати партнерів, з якими у нас були б спільні цілі та інтереси. І знайшли такого ж лідера ринку, тільки у своїй сфері – Film.ua. Ми об'єднали свої компетенції для реалізації пілотного проекту, який виявився вкрай успішним. Виникло обопільне бажання вивести наше партнерство на новий стратегічний рівень, де спільне використання інфраструктури та експертизи дає максимальний результат», – повідомив генеральний директор мережі кінотеатрів Multiplex Віталій Писаренко.

Разом з цим у Film.ua Group  повідомили, що в 2017–2018 роках було продано 3,75 млн квитків на суму понад 289,31 млн грн. З них – 110,1 млн грн і понад 1,42 глядачів зібрали кінотеатральні проекти FILM.UA Group.

Multiplex  – мережа багатозальних кінотеатрів, заснована у 2003 році. Лідер ринку кінопрокату. З 2009 року «Мультиплекс-Холдинг» зайняв лідируючі позиції на кінотеатральному ринку України. Кінотеатри мережі представлені в 16 містах України: Києві, Дніпрі, Львові, Одесі, Запоріжжі, Миколаєві, Херсоні, Харкові, Хмельницькому, Житомирі, Кривому Розі, Маріуполі, Чернівцях, Полтаві, Луцьку, Черкасах.

MMD UA – незалежний дистриб'ютор кіно в Україні. Кінокомпанія займається відбором кінотеатрального контенту, співпрацею з кінотеатрами, супроводом українських фільмів від створення сценарію до виходу в прокат, а також розробкою унікальних рекламних і pr-кампаній, організацією соціальних проектів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті