Ізраїльська IT-компанія Yael Group купила українську Acceptic

Ізраїльська IT-компанія Yael Group купила українську Acceptic

Сума угоди не розголошується, проте за оцінками ЗМІ, вона може становити від $1,8 до $2,7 млн

Ізраїльська IT-компанія Yael Group купила українську Acceptic
Фото: Shutterstock

Українська IT-компанія Acceptic 15 березня 2019 року стала частиною ізраїльської Yael Group, передає ain.

Про це виданню повідомили представники компанії. Суму угоди не розголошують, але за словами власників на момент продажу «вона була вище бенчмаркінгових показників». За оцінкою редакції, сума може становити від $1,8 до $2,7 млн.

За словами засновника і CEO Acceptic Дмитра Харченко, ця угода допоможе компанії вибудовувати відносини з ізраїльськими клієнтами. Yael Group, у свою чергу, виходить на ринок України. «Після вивчення декількох країн Східної Європи ми вирішили вибрати Україну як нашу базу для офшорної розробки, – зазначає Дрор Хар, SVP Yael Group. – Yael Group інвестує в Acceptic і представить технологічному сектору Ізраїлю висококваліфікованих українських розробників».

Acceptic – компанія, що надає послуги аутстафа та працює з ринком Ізраїлю. У компанії 2 офіси – в Києві та Харкові, у яких продовжують працювати 150 співробітників. Нова назва компанії після підписання – Yael Acceptic.

Yael Group – одна з найбільших IT-компаній в Ізраїлі, вона займається розробкою програмного забезпечення, управлінням, IT-інтеграцією (наприклад, впровадження систем ERP і CRM, інтеграцію фінансових і хмарних рішень, бізнес-аналітики, цифрового управління і управління контентом). Вона також займається IT-аутсорсингом. Серед її клієнтів: Microsoft, Outbrain, Amdocs, Checkpoint та інші.

Нагадаємо: наприкінці лютого 2019року Insoft Capital і AVentures Capital продали контрольний пакет акцій CoreValue IT-Контракту, що постачає аутсорсинг ІТ-послуги в Центральній і Східній Європі.

Про те, яким чином злиття і поглинання змінять ринкову кон'юнктуру та політичне підґрунтя різних бізнесів, читайте в матеріалі Mind «Угода року: хто найбільше вплинув на ринок у 2018-му».

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло