Коргі-кафе: у Таїланді знайшли спосіб зробити свою кав’ярню мега-популярною

Коргі-кафе: у Таїланді знайшли спосіб зробити свою кав’ярню мега-популярною

Комунікабельні тварини за невеликі гроші і частування розважають відвідувачів

Коргі-кафе: у Таїланді знайшли спосіб зробити свою кав’ярню мега-популярною
фото Corgi in the Garden

Кафе «Corgi in the Garden» стало надзвичайно популярним у Бангкоку: до кожного, хто сюди заходить, біжать назустріч з десяток собачок породи коргі. Вони навчені вилазити відвідувачам на коліна і виконувати команди за частування. Про цікавий бізнес-кейс пише Reuters.

У кафе «працюють» 12 коргі. Популярність цієї породи в Таїланді зростає – любителям собак подобаються товстенькі коргі, їх короткі лапки і здатність примушувати людей посміхатися.

«Мені подобається саме їх унікальний зовнішній вигляд, – каже власниця кафе Танчанок Канаваонг. – Вони дуже кумедні і смішні».

Balls Lovers🏀🏐⚽️ #corgiinthegarden #corgicafe #corgicafebkk #dogcafebkk #pembrokewelshcorgi #corgilife #corgiaddict #corgicommunity #corgiofinstagram #คาเฟ่คอร์กี้ #คาเฟ่หมา #คาเฟ่สุนัข #คอร์กี้

Опубліковано Corgi in the Garden คาเฟ่หมาคอร์กี้ Середа, 20 березня 2019 р.

Домашні тварини не вперше використовуються в таких закладах. «Котокафе» в Токіо, Бангкоку і інших містах популярні вже кілька років.

Коргі-кафе засноване за такою ж моделлю, тільки призначене для любителів породи собак, що стала відомою завдяки британській королеві Єлизаветі II: вона за своє життя була господинею близько 30 коргі.

У кафе коргі розважають відвідучачів по шість днів на тиждень, але у них багато перерв на те, щоб подрімати і побігати в саду, каже господиня, яка стежить за тим, щоб тварини не стомлювалися.

Відвідувачі платять по $11 за годину спілкування з коргі. Одна з відвідувачок сказала, що прийшла, щоб більше дізнатися про їхні особливості, тому що думає завести власного коргі.

Коргі-кафе: у Таїланді знайшли спосіб зробити свою кав’ярню мега-популярною
фото Corgi in the Garden

Танчанок каже, що не планувала відкривати коргі-кафе – така ідея виникла, коли у її собак народилося несподівано багато цуценят.

«Дві мої собаки народили сімох цуценят, тому ми захотіли поділитися радістю з іншими», – каже вона.

Що потрібно для того, щоб досягти успіху в ресторанному бізнесі – у матеріалі Mind «Не лише поїсти: що передбачає вдала концепція ресторану».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло