Sony об’єднає мобільний підрозділ з іншими, щоб перекрити збитки від продажів смартфонів

Sony об’єднає мобільний підрозділ з іншими, щоб перекрити збитки від продажів смартфонів

В один підрозділ буде об’єднано IP&S, що займався камерами, HE&S, в якому працюють на телевізорами та акустикою та Mobile Communications, що відповідає за смартфони

Sony об’єднає мобільний підрозділ з іншими, щоб перекрити збитки від продажів смартфонів
фото Sony

Японська компанія Sony оголосила, що відділ з виробництва смартфонів Mobile Communications показав свою неспроможність і буде закритий в рамках реорганізації. Його приєднають до нового підрозділу з новим керівником в надії, що він зможе після низки провалів вивести смартфони Sony на прибуток, пише C-News.

Збирати смартфони буде єдиний завод Sony в Таїланді, а другу фабрику, розташовану в Китаї, компанія закрила.

Підрозділ Mobile Communications, що займається виробництвом смартфонів, в останні роки приносив компанії одні збитки, з чим і пов'язане його закриття.

Однак з ринку смартфонів Sony не йде – вона проведе масштабну реорганізацію. Випускати смартфони буде підрозділ Electronics Products&Solutions (EP & S). Зміни набудуть чинності 1 квітня 2019 року.

Загалом  Sony закриє три підрозділи – вони, як і MC, теж увійдуть до складу EP & S.

Мобільний бізнес Sony з року в рік не може вийти на прибуток – за даними Counterpoint, вона не входить навіть до першої п'ятірки виробників, поступаючись не тільки Apple і Samsung, але й Huawei, Xiaomi, Oppo і Vivo.

Одна з імовірних причин – завищена вартість моделей в порівнянні з іншими брендами. Для прикладу, флагман 2018 р Xperia XZ2 Premium на момент релізу був дорожчий, ніж Apple iPhone X.

Сумнівна цінова політика позначилася на фінансах компанії. За результатами III кварталу фінансового 2018 року, що завершився 31 грудня 2018 року, мобільний підрозділ приніс компанії збиток в розмірі $140,8 млн. За підсумками всього фінансового року (завершується 31 березня 2019-го) збиток мобільного підрозділу досягне $853 млн.

Ще одним серйозним наслідком провалу мобільного бізнесу Sony стало закриття заводу компанії по виробництву смартфонів у Пекіні. В результаті у неї залишилася всього одна власна фабрика в Таїланді.

Нагадаємо, 26 лютого Sony представила смартфон з витягнутим екраном і технологією відстеження очей.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло