Захворіло у світі
176,446,731
Померло у світі
3,811,528
Вилікувалось у світі
160,417,038
Захворіло в Україні
2,223,558
Померло в Україні
51,679
Вилікувалось в Україні
2,127,337
«Vodafone Україна» заснувала дочірню компанію IT SmartFlex

«Vodafone Україна» заснувала дочірню компанію IT SmartFlex

Компанія займатиметься розробкою програмного забезпечення та готових IT-рішень для материнської компанії

«Vodafone Україна» заснувала дочірню компанію IT SmartFlex
Фото: Shutterstock

«Vodafone Україна» заснувала дочірню компанію IT SmartFlex, яка займатиметься розробкою програмного забезпечення та готових IT-рішень для материнської компанії, а також для зовнішнього ринку. Про це повідомила прес-служба компанії.

Два основні напрямки компанії – це R&D і системна інтеграція. IT SmartFlex зможе забезпечити і розробку рішень, і їх впровадження. Очолив компанію Олександр Денисюк, керівником R&D центру став Ігор Шкурко. 

«Телеком – це одна з найбільш високотехнологічних галузей, яка сьогодні охоплює не тільки послуги мобільного зв'язку, а й інноваційні напрямки, такі як Вig Вata, IoT, хмарні та фінтех-сервіси. В IT SmartFlex ми створюємо власний експертний центр для розробки та інтеграції нових продуктів і сервісів компанії Vodafone. Ми готові забезпечити не тільки якість, але і швидкість впровадження цих продуктів», – повідомив директор IT SmartFlex Олександр Денисюк.

Наразі замовником розробки продуктів є «Vodafone Україна». У перспективі IT SmartFlex готова працювати і з зовнішнім ринком, включаючи ринки інших країн, де працює Vodafone.

До команди розробки шукають Java-архітекторів, front-end, back-end розробників, автотестировщиків і devops-інженерів, тестувальників та ін. Перевага надається ІТ-фахівцям рівня Senior, у яких є досвід розробки та обслуговування високонавантажених, відмовостійких рішень для мільйонів користувачів. 

Раніше повідомлялось, що Vodafone шукає українських розробників IoT-додатків та рішень.

Читайте також «Тестування Mind: якою швидкістю 4G дивують абонентів мобільні оператори».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті