Захворіло у світі
13,323,530
Померло у світі
578,628
Вилікувалось у світі
7,399,310
Захворіло в Україні
55,607
Померло в Україні
1,427
Вилікувалось в Україні
28,131
Ізраїльська Perion купила український стартап Captain Growth за $3,75 млн

Ізраїльська Perion купила український стартап Captain Growth за $3,75 млн

Частину грошей виплатять безпосередньо при поглинанні компанії, решту суми стартап отримає протягом двох років при виконанні поставлених KPI

Ізраїльська Perion купила український стартап Captain Growth за $3,75 млн
Фото: Shutterstock

Ізраїльська компанія Perion Network оголосила про покупку українського стартапу Septa Communications, більш відомого під назвою Captain Growth, передає ain.ua із посиланням на tech.eu.

Сума угоди – $3,75 млн. Частину грошей виплатять безпосередньо при поглинанні компанії, решту суми стартап отримає протягом двох років після виконання поставлених KPI. 

Perion Network займається рекламними рішеннями для видавців і брендів. Компанія була заснована в 1999 році під назвою IncrediMail і займалася розвитком однойменного поштового клієнта. У 2006 році фірма розмістила акції на біржі, а в 2011 році змінила назву на Perion. До 2015 року виручка Perion досягла $330 млн.

Septa Communications – український стартап, заснований Дмитром Плешаковим та Дмитром Білашем у 2017 року. Фаундери запустили проект після управління власним digital-агентством.

Компанія розвиває проект під назвою Captain Growth. Це штучний інтелект, який здатен аналізувати рекламу і керувати маркетинговими активностями клієнтів. Раніше команда брала участь в акслераторі StarAD, але не залучила інвестицій.

За словами CEO Perion Дорона Герстеля, технології Captain Growth допоможуть Perion краще таргетувати рекламу для брендів і знаходити релевантну аудиторію.

Нагадаємо: раніше ізраїльська IT-компанія Yael Group купила українську Acceptic. Сума угоди не розголошується, проте за оцінками ЗМІ вона може становити від $1,8 до $2,7 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті