МХП Косюка продовжить поглинати компанії за кордоном

МХП Косюка продовжить поглинати компанії за кордоном

Агрохолдинг цікавлять компанії з виробництва м'яса птиці в ЄС, на Близькому Сході та в Північній Африці

МХП Косюка продовжить поглинати компанії за кордоном
Фото: УНІАН

Агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» (МХП) продовжує розглядати можливості для злиттів і поглинань компаній із виробництва або переробки м'яса птиці в ЄС, на Близькому Сході і в Північній Африці. Про це пише Інтерфакс-Україна з посиланням на повідомлення компанії.

Згідно з ним, МХП запустив першу лінію другої черги Вінницької птахофабрики у 2018 році. Потужність лінії становить 30 000 тонн. Також компанія має намір добудувати другу чергу комплексу потужністю 260 000 тонн до 2022 року.

За оцінками МХП, це дозволить збільшити виробництво курятини на 36% – до 840 000 тонн з 618 000 тонн.

Згідно зі звітом компанії, МХП із 2018 року будує другий і найбільший біогазовий комплекс потужністю 24 МВт на Вінницькій птахофабриці. Комплекс мають намір запустити повноцінно через два роки. Відкриття першої черги потужністю 12 МВт заплановане на середину 2019 року.

МХП також має намір збільшити земельний банк до 500 000 га (з 370 000 га на кінець 2018 роки). Мета – «ще більше знизити залежність від сторонніх постачальників інгредієнтів для кормів і забезпечити додаткові доходи в стабільній валюті від продажу зерна на експорт».

Капінвестиції МХП у 2018 році становили $232 млн, насамперед у зв'язку із запуском виробничих майданчиків другої черги Вінницької птахофабрики. Планований обсяг капітальних інвестицій на 2018–2022 роки – $420 млн, сказано у звіті.

Нагадаємо: у лютому агрохолдинг «Миронівський хлібопродукт» завершив операцію з придбання словенської компанії Perutnina Ptuj.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло