Австрійська Head купила ділянку для будівництва заводу з виробництва спорттоварів у Вінниці

Австрійська Head купила ділянку для будівництва заводу з виробництва спорттоварів у Вінниці

Ділянка обійшлась компанії у 34,5 млн грн

Австрійська Head купила ділянку для будівництва заводу з виробництва спорттоварів у Вінниці
фото www.vmr.gov.ua

Товариство з обмеженою відповідальністю «Хед Вінниця», яке є дочірньою компанією австрійської HEAD International Holding GmbH, за результатами земельного аукціону стало власником земельної ділянки, яка знаходиться на території Вінницького індустріального парку. Ця компанія має намір побудувати в обласному центрі завод з виробництва споряджень для зимових видів спорту. Про це йдеться у повідомленні Вінницької міської ради.

Зазначається, що  площа ділянки становить 25 га, цільове призначення – «землі промисловості», а саме – землі, надані для розміщення та експлуатації основних, підсобних і допоміжних будівель та споруд підприємств переробної машинобудівної та іншої промисловості. 

«Хед Вінниця» має намір побудувати у Вінниці завод з виробництва споряджень для зимових видів спорту (лижі, лижні черевики, лижні кріплення та інше), з використанням передових технологій і стандартів у сфері охорони навколишнього природного середовища.

У торгах брала участь також компанія «Вінницький олійножировий комбінат». На торгах початкова вартість земельної ділянки для учасників становила 30 млн грн. У процесі проведення аукціону ціна була збільшена на 15%. Учасник аукціону – «Хед Вінниця» запропонував найвищу ціну, в результаті чого земельну ділянку площею 25 га передано у власність цієї компанії за 34,5 млн грн.

Head International Holding GmbH – австрійська компанія, що виробляє спортивне обладнання для зимових видів спорту, тенісу та підводного плавання з аквалангом. Виробництва компанії розташовані в Австрії, Чехії, Болгарії, Китаї. Компанія присутня у 85 країнах світу. Бренд Head є найбільш упізнаваним у світі в сфері гірськолижних видів спорту.

Нагадаємо: про рішення Head будувати свій завод у Вінниці стало відомо у травні минулого року. Інвестиційний проект компанії складає 80 млн євро і передбачає три етапи.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті