Toyota відкриє свої патенти на технології гібридних автомобілів

Toyota відкриє свої патенти на технології гібридних автомобілів

Наразі компанія має майже 24 000 відповідних патентів

Toyota відкриє свої патенти на технології гібридних автомобілів
фото pixabay.com

Японська корпорація Toyota Motor заявила, що до 2030 року вона надаватиме безкоштовний доступ до своїх патентів на технології гібридних транспортних засобів. Про це повідомляє Reuters.

Зазначається, що автовиробник прагне розширити використання автомобілів із нижчими емісіями до того, як глобальна автомобільна промисловість перейде на випуск електрокарів. За словами виконавчого віце-президента компанії Шігекі Тераші, наразі Toyota має близько 24 000 патентів на технології автівок із бензиновим та електричним двигуном.

«З огляду на великий обсяг запитів, які ми отримуємо про системи електрифікації автомобілів від компаній, що визнають необхідність популяризувати гібридні та інші електрифіковані технології транспортних засобів, настав час для співпраці», – заявив він.

Згідно з офіційними даними, «гібриди» складають близько 3% від обсягу транспортних засобів, що продаються у світі, це перевищує 1% повністю електричних автівок.  Автомобілі Toyota становлять понад 80% ринку гібридних автомобілів.

Глобальні автовиробники пообіцяли електрифікувати свої авто в найближчі роки на тлі посилення глобального регулювання викидів, але багато хто визнає, що перехід на всі батареї займе час через високу вартість необхідних акумуляторів.

Toyota вже давно вірить, що її гібриди, чия паливна ефективність приблизно вдвічі більша, ніж у бензинових автомобілів, є економічно ефективною альтернативою електромобілям, завдяки нижчій вартості, відсутності потреби в зарядній інфраструктурі та іншим факторам.

Крім «гібридів», Toyota також робить ставку на транспортні засоби на водневих паливних елементах.

Нагадаємо: на початку лютого цього року генеральний директор Tesla Ілон Маск зробив усі патенти компанії відкритими та загальнодоступними. 

Як повідомлялося, компанія VW Group також має намір запропонувати свою платформу для електромобілів MEB  як галузевий стандарт, відкритий для конкурентів. 

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло