У «Газпромі» заявили, що проклали вже майже 1000 км труб «Північного потоку – 2»

У «Газпромі» заявили, що проклали вже майже 1000 км труб «Північного потоку – 2»

Також російська компанія поспішає збудувати наземні об’єкти і термінали

У «Газпромі» заявили, що проклали вже майже 1000 км труб «Північного потоку – 2»
фото Nord Stream 2

Наразі протяжність підводної частини «Північного потоку – 2» наближається до 1000 км, по дну Балтійського моря укладено 915 км труб, що становить 37% загальної довжини газової магістралі в двонитковому виконанні, повідомляє «Газпром» у своєму прес-релізі.

Укладання морської частини газопроводу «Північний потік – 2» ведеться відповідно до графіка. Наземна частина будівництва також здійснюється за графіком, йдеться в прес-релізі.

У німецькому Лубміні завершується створення берегового приймального терміналу для «Північного потоку – 2». Він зводиться неподалік від такого ж терміналу, який пропускає до Німеччини природний газ, що надходить з першого «Північного потоку».

Термінал буде розташований за 3 км від центру міста і за 500 м від узбережжя. До будмайданчика прокладено дві підземні труби діаметром 1,5 м. З боку об'єкта вони виводять до котловану, зі зворотного боку – виходять на морське дно.

«Роботи тут ведуться з початку минулого року, – каже інженер Роні Вайс, – ми йдемо згідно з графіком, тому поспіху немає. Будівництво ведеться в одну зміну, одночасно на об'єкті знаходяться до 40 працівників».

Коли газ почне надходити в новий термінал, його будуть нагрівати в спеціальних установках, щоб зменшити тиск.

«Тиск у трубах під водою і на поверхні різний, тому така процедура необхідна», – пояснює представник прес-служби компанії-оператора Nord Stream 2 Штеффен Ебберт.

Після ряду технічних циклів блакитне паливо буде розподілятися між двома магістральними гілками. На захід веде трубопровід NEL, який вже побудований і приєднаний до терміналу першого «потоку».

На південь вздовж польського кордону буде прокладений EUGAL – якщо їхати по автобану з Берліна до Балтійського моря, то труби, приготовлені до укладання, видно за кілька десятків кілометрів.

Між тим не все так просто з будівництвом газопроводу. Про те, чому його будівництво ризикує затягнутися не лише на кілька місяців, але й на кілька років, у матеріалі Mind «Клин клином: як Данія та Польща посунули «Північний потік – 2»

За матеріалами Tecnoblog

У випадку, якщо ви знайшли помилку, виділіть її мишкою і натисніть Ctrl + Enter, щоб повідомити про це редакцію. Або надішліть, будь-ласка, на пошту [email protected]
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло