Захворіло у світі
18,364,694
Померло у світі
695,848
Вилікувалось у світі
10,965,634
Захворіло в Україні
74,219
Померло в Україні
1,764
Вилікувалось в Україні
40,613
Велика українська пивоварня змінила назву

Велика українська пивоварня змінила назву

AB InBev Efes в Україні юридично закріпила нову назву компанії – ПРАТ «АбІнбев Ефес Україна»

Велика українська пивоварня змінила назву
Фото: pixabay

AB InBev Efes в Україні юридично закріпила нову назву компанії – ПРАТ «АбІнбев Ефес Україна». Зміна назви стала наступним кроком після об’єднання бізнесу компаній Anheuser-Busch InBev (AB InBev) та Anadolu Efes, яке відбулося минулого року. Про це повідомляє прес-служба компанії.

«Завдяки об’єднанню бізнесу AB InBev та Anadolu Efes ми змогли розширити продуктовий асортимент, посилити конкурентну позицію нашого портфеля брендів та запропонувати кращий вибір українським споживачам, – коментує  в. о. генерального директора AB InBev Efes в Україні» Денис Хренов.

У 2018 році найбільша у світі пивоварна компанія AB InBev та найбільша пивоварна компанія Туреччини Anadolu Efes підписали угоду про об’єднання бізнесів на території України та Росії у складі єдиної групи компаній AB InBev Efes. Згідно з умовами угоди, показники об’єднаної компанії консолідуються у звітності Anadolu Efes. AB InBev не включає результати у свою звітність, але враховує отриманий прибуток як повернення інвестицій у спільне підприємство відповідно до розміру своєї частки. Компанія «Ефес Україна» на українському ринку представлена торговельним обладнанням та портфелем брендів без залучення виробничих активів.

Після укладення угоди AB InBev Efes стала власником портфеля брендів, до якого входять глобальні, міжнародні та локальні торгові марки. В Україні об’єднана компанія зосередила виробництво на броварнях у Чернігові, Харкові та Миколаєві.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті