Відсьогодні іноземні компанії можуть відкривати рахунки в українських банках – НБУ

Відсьогодні іноземні компанії можуть відкривати рахунки в українських банках – НБУ

Регулятор також оновив Інструкцію про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків – резидентів і нерезидентів

Відсьогодні іноземні компанії можуть відкривати рахунки в українських банках – НБУ
Фото: Shutterstock

Національний банк України (НБУ) з сьогодішнього дня дозволив іноземним компаніям відкривати рахунки в українських банках. Про це повідомляє прес-служба НБУ.

«Для поступового переходу України до вільного руху капіталу Національний банк надає можливість відкривати рахунки новим суб’єктам фінансового ринку України – юридичним особам-нерезидентам, у тому числі іноземним інвестиційним фондам та компаніям з управління активами, що діють від імені таких інвестиційних фондів», – йдеться в повідомленні.

Так, право відкривати рахунки в українських фінансових установах та здійснювати через такі рахунки валютні операції юридичним особам – нерезидентам України передбачають Закони України «Про валюту і валютні операції» та «Про внесення змін до деяких законів України щодо сприяння залученню іноземних інвестицій», а також Угода про асоціацію між Україною та Європейським союзом.

Регулятор також оновив Інструкцію про порядок відкриття і закриття рахунків клієнтів банків та кореспондентських рахунків банків – резидентів і нерезидентів.

Раніше повідомлялось, що обсяг прямих іноземних інвестицій, здійснених за рахунок коштів вітчизняного походження, у 2018 році становив $500 млн.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло