Біткойн через 10 років стане основним платіжним засобом – дослідження

Біткойн через 10 років стане основним платіжним засобом – дослідження

Вже зараз біткойн перевершує традиційні системи платежів з точки зору обсягів разових транзакцій

Біткойн через 10 років стане основним платіжним засобом – дослідження
фото Shutterstock

Через десять років біткойн на ринку платіжних систем стане популярнішим за гігантів на зразок Visa і MasterCard. До такого висновку дійшли аналітики DataLight, зазначивши, що такий сценарій цілком вірогідний, якщо біткойн збереже поточні темпи технологічного розвитку, пише ForkLog.

З моменту своєї появи в 2009 році біткойн вже встиг завоювати значну частину ринку платежів. І якщо нинішні темпи розвитку криптовалюти збережуться, протягом наступних десяти років біткойн зможе зі значною перевагою виграти конкуренцію у таких великих платіжних систем, як Visa і MasterCard, йдеться в дослідженні DataLight.

«Вже зараз біткойн перевершує традиційні міжнародні системи платежів і банківські перекази. Технічні покращення біткойна практично гарантовано зроблять його головною платіжною системою в світі», – пишуть дослідники.

Свої висновки вони, зокрема, підкріплюють аналізом поточної активності мережі. Біткойн поки що поступається Visa і MasterCard з точки зору пропускної здатності, однак уже в 2018 році середній розмір транзакцій в криптовалюті істотно обійшов аналогічні показники обох цих систем.

Біткойн через 10 років стане основним платіжним засобом – дослідження
Порівняння обсягів переказаної готівки в різних платіжних системах
DataLight

Так, середній розмір транзакції з допомогою біткойнів у 2018 році становив понад $41 000, в той час як у Visa цей показник склав $90, у MasterCard – $80, у PayPal – $58. Це в черговий раз підтверджує, що криптовалюта є найбільш зручним методом при переказі великих сум.

Нагадаємо, 2 квітня біткойн за день зріс на 20% і вперше в 2019 році коштував понад $5 000.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло