Захворіло у світі
5,453,784
Померло у світі
345,721
Вилікувалось у світі
2,191,310
Захворіло в Україні
21,245
Померло в Україні
623
Вилікувалось в Україні
7,234
Массачусетський технологічний інститут припиняє співпрацювати з Huawei та ZTE

Массачусетський технологічний інститут припиняє співпрацювати з Huawei та ZTE

Цього року від фінансування Huawei відмовився Оксфордський університет

Массачусетський технологічний інститут припиняє співпрацювати з Huawei та ZTE
фото pixabay.com

Массачусетський технологічний інститут (MIT) розірвав зв’язки з Huawei та ZTE на тлі розслідувань владою США  через порушення китайськими компаніями санкцій. Про це повідомляє Reuters.

Освітній заклад відмовився від технологічного обладнання  Huawei та інших китайських компаній, щоб уникнути втрати федерального фінансування.

«МІТ не приймає нових зобов’язань та не продовжує наявні з Huawei та ZTE або їхніми дочірніми компаніями через федеральні розслідування порушень санкційних обмежень», – сказала віце-президент університету Марія Зубер.

За її словами, співпраця з РФ, Китаєм та Саудівською Аравією підлягатиме додатковим процедурам адміністративного контролю.

Британський Оксфордський університет також припинив приймати фінансування від Huawei цього року.

«Ми розчаровані рішенням МІТ, але ми розуміємо, який тиск заклад відчуває наразі», – сказали в Huawei.

Нагадаємо: у березні китайський телекомунікаційний гігант Huawei повідомив, що його виручка у 2018 році вперше перевищила показник у $100 млрд попри тиск з боку США.

У січні Сполучені Штати оголосили про порушення кримінальної справи стосовно китайської компанії Huawei Technologies. Міністерство юстиції звинуватило Huawei і фінансового директора компанії Мен Ваньчжоу у змові з метою порушення санкцій США щодо Ірану шляхом ведення бізнесу через дочірню компанію, яку Huawei намагалася приховати.

Пізніше китайський виробник телекомунікаційного обладнання Huawei подав до суду проти уряду США, заявивши, що закон, який обмежує його бізнес у США, є неконституційним та має на меті усунути його зі світових ринків.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті