У британському музеї Гаррі Поттера відкрили новий експонат – банк «Грінготс»

У британському музеї Гаррі Поттера відкрили новий експонат – банк «Грінготс»

На створення банку витратили приблизно 18 місяців та залучили «значні інвестиції»

У британському музеї Гаррі Поттера відкрили новий експонат – банк «Грінготс»
Фото: Facebook/harrypottermovie

У музеї Гаррі Поттера, який розташований у місті Лівсден (передмістя Лондону), відкрився новий експонат: чарівний банк «Грінготс». Про це повідомляє ВВС Україна.

«Грінготс» стане частиною постійної експозиції музею. Його площа становить понад 1500 кв. м. Серед іншого відвідувачі музею зможуть зазирнути в сейф сім'ї Лестранж, які були одними з найвідданіших прихильників Волан-де-Морта.

За книгою, зовні сейф Лестранжів охороняв дракон, а на скарби, які в ньому зберігалися, було накладено закляття множення. Воно створювало безліч копій однієї речі в разі, якщо до неї доторкався не її господар.

У проектуванні і будівництві «Грінготсу» брали участь багато членів знімальної групи фільмів про Гаррі Поттера.

Серед них був і Стюарт Крейг, який як художник-постановник працював над усіма фільмами поттеріани і який раніше спроектував для музею модель школи Хогвартс.

На створення банку витратили приблизно 18 місяців та залучили «значні інвестиції».

Нагадаймо: в грудні минулого року, Forbes назвав письменників, які заробили найбільше грошей на своїх книгах.

На другому місці за доходами опинилася британська письменниця Джоан Роулінг ($54 млн). У США за рік продано 2,9 млн її книг, також Роулінг отримала прибуток від роботи парків розваг за мотивами чарівного світу Гаррі Поттера та від спектаклю на Бродвеї «Гаррі Поттер і прокляте дитя».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло