Захворіло у світі
177,058,656
Померло у світі
3,828,472
Вилікувалось у світі
161,259,501
Захворіло в Україні
2,224,992
Померло в Україні
51,769
Вилікувалось в Україні
2,136,176
ЦВК оприлюднила офіційні результати голосування

ЦВК оприлюднила офіційні результати голосування

Шоумен Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко вийшли до другого туру президентських виборів

ЦВК оприлюднила офіційні результати голосування
Фото: Facebook Владимира Зеленского, president.gov.ua

Шоумен Володимир Зеленський та чинний президент Петро Порошенко вийшли до другого туру президентських виборів. Про це свідчать офіційні дані, які оприлюднила Центральна виборча коміія (ЦВК), передає Інтерфакс-Україна.

Так, Зеленський набрав 30,24% голосів виборців, а Порошенко – 15,95%.

Напередодні ЦВК завершила прийняття протоколів окружних виборчих комісій з поміткою «уточнений» про підсумки голосування 31 березня 2019 року.

За словами голови ЦВК Тетяни Сліпачук, документ схвалений і підписаний всіма членами ЦВК та уповноваженими представниками кандидатів у президенти.

Нагадаємо, згідно з результатами опрацювання 100% електронних протоколів ЦВК про результати голосування на виборах президента у першому турі, за шоумена Володимира Зеленського проголосували 30,24% виборців, за чинного главу держави Петра Порошенка – 15,95%. Центрвиборчком 5 квітня отримав оригінали протоколів з усіх 199 округів, однак зобов’язав низку окружних комісій надати уточнені протоколи.

Володимир Зеленський подякував виборцям і повідомив, що ні з ким не вестиме переговорів, Петро Порошенко наголосив, що не дасть Коломойському жодного шансу, а Юлія Тимошенко не визнала результатів екзит-полів і сказала що проходить у другий тур.

Раніше повідомлялось, що 1 квітня цього року, ЦВК повідомила про другий тур президентських виборів. Перед ЦВК зараз стоїть наступне завдання з огляду на дуже короткий часовий проміжок між підведенням остаточних результатів і підписанням ЦВК протоколу про призначення повторного голосування на 21 квітня.

Більше про кандидатів на пост президента в України читайте в спецпроекті Mind – Кандидатська з економіки.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті