«АХА Страхування» повністю перенесла IT-інфраструктуру в хмару, щоб максимально захистити клієнтів
Реклама

«АХА Страхування» повністю перенесла IT-інфраструктуру в хмару, щоб максимально захистити клієнтів

Провайдером хмарних послуг стала компанія De Novo

Цей матеріал також доступний російською
«АХА Страхування» повністю перенесла IT-інфраструктуру в хмару, щоб максимально захистити клієнтів
Фото: de-novo.biz

«АХА Страхування» прагне зробити дані клієнтів максимально захищеними, тому компанія повністю переносить IT-інфраструктуру в хмару, відмовившись від використання традиційних сервісів.

Провайдером хмарних послуг стала компанія De Novo, досвідчений оператор в Україні, співпраця з яким почалася у 2013 році, коли до хмари мігрували сервери «AXA Cтрахування Життя». За п’ять років український провайдер цілком довів свою надійність, тому з 2018 року співробітництво суттєво розширилось на всі українські підрозділи та до хмари були перенесені основні сервіси.

«Для наших клієнтів перенесення в хмару означає, що наші сервіси доступні 24/7, надійні на 100%, клієнти повністю захищені від будь-яких негативних впливів, включаючи навіть природні катаклізми та катастрофи. Ми завершили перенос у хмару без жодних проблем та незручностей для клієнтів, вони не помітили цього процесу. З новою технологією ми уникаємо значних капіталовкладень, повністю забезпечуючи доступність і безперервність ІТ-сервісів», – зазначив Михайло Квіткін, директор Департаменту інформаційних технологій СК «АХА Страхування».

«Хмарні сервіси остаточно перестали бути екзотикою та прийшли в наше повсякденне життя, – додав Максим Агєєв, генеральний директор De Novo. – Лідери європейської економіки й в цьому напрямку давно задають тон на нашому ринку. Рішення «АХА Страхування» про повну міграцію в нашу хмару – це найкраще підтвердження надійності та вигідності хмарних сервісів для найвибагливіших користувачів».

«AXA Страхування» постійно працює над поліпшенням якості сервісів та підвищенням задоволеності клієнтів. Рівень задоволеності – 92%, і компанія не припиняє інвестувати в інновації, без яких неможливо сучасне обслуговування.

Про компанію «АХА Страхування»

СК «АХА Страхування» представлена на українському страховому ринку з 2007 року. У компанії працює понад 780 співробітників і 1220 агентів по всій Україні. Сьогодні в Україні компанії довіряють понад 500 000 клієнтів.

У рейтингу страхових компаній Mind компанія «АХА Страхування» має чотири з половиною «зірки», що відповідає високому рівню привабливості для клієнтів.

За результатами 2017 та 2018 років «АХА Страхування» – лідер страхування КАСКО серед страхувальників на українському ринку (за даними журналу Insurance TOP).

23 жовтня 2018 року Група АХА оголосила про те, що Fairfax Financial Holding Limited (Канада) придбає 100% «АХА Страхування» та «АХА Страхування життя» в Україні.

14 лютого 2019 року АХА успішно завершила оформлення операцій з Fairfax Financial Holdings Limited.

Офіційний сайт компанії «АХА Страхування»axa-ukraine.com
Офіційна сторінка компанії у Facebook: facebook.com/axaukraine

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті