Попит на страхування кібернетичних ризиків подвоївся протягом 5 років – дослідження

Попит на страхування кібернетичних ризиків подвоївся протягом 5 років – дослідження

Попит на цей вид страхування спостерігалося у всіх основних галузях

Попит на страхування кібернетичних ризиків подвоївся протягом 5 років – дослідження

Зростання попиту на страхування кібернетичних ризиків спостерігалося у всіх основних галузях, і протягом п’яти років попит на цей вид страхування подвоївся, передає Укрстрахування.

Такі статистичні дані про те, як зростає ринок кіберстрахованія в США, наводять аналітики Marsh в своєму річному звіті Cyber Insurance Trends.

Як зазначається, за останні п'ять років частка клієнтів страхового брокера і компанії з управління ризиками Marsh, які купують кіберстрахування, подвоїлася і досягла 38%. При цьому зростання попиту на страхування кібернетичних ризиків спостерігалося у всіх основних галузях, в тому числі: на 67% збільшилися продажі в сфері готельного та ігрового бізнесу і на 34% зросли продажі в сфері освіти.

Примітно, що зростання попиту на кіберстрахування серед компаній з доходом понад $1 млрд, за даними Marsh, виросли більш ніж на чверть і склали $62,4 млн.

«У міру зростання обізнаності про ризики все більше організацій, особливо тих, чия діяльність залежить від ризику переривання бізнесу, звертаються за страховкою кіберзахисту», – прокоментував представник Marsh. У компанії прогнозують стабільне ціноутворення в цьому сегменті і подальше розширення страхового покриття.

Про ситуацію із кібербезпекою у світі, читайте у матеріалі Mind «Кібернація на експорт: кого «лікують» українські хакери».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті