Захворіло у світі
6,900,011
Померло у світі
399,854
Вилікувалось у світі
3,088,432
Захворіло в Україні
26,999
Померло в Україні
788
Вилікувалось в Україні
12,054
KPMG запустила англомовну платформу для участі у торгах ФГВФО міжнародних інвесторів

KPMG запустила англомовну платформу для участі у торгах ФГВФО міжнародних інвесторів

Платформа має суттєво пожвавити український ринок проблемних активів

KPMG запустила англомовну платформу для участі у торгах ФГВФО міжнародних інвесторів
Скріншот kpmguap.com

Компанія KPMG запустила першу в Україні міжнародну платформу електронних аукціонів з англомовним інтерфейсом KPMG Ukraine Auction Platform, завдяки якій участь в торгах ФГВФО зможуть брати не тільки українські, але й міжнародні інвестори, що має суттєво пожвавити український ринок проблемних активів.

Про це йдеться у повідомленні на сайті KPMG.

Таким чином, KPMG Україна приєдналася до мережі операторів аукціонів Фонду гарантування вкладів фізичних осіб із продажу активів неплатоспроможних банків, які реалізуються через систему електронних аукціонів ProZorro.Продажі.

Система передбачає здійснення чотирьох кроків для купівлі проблемного активу.
Перший крок передбачає обрання лоту, на якій потрібно перевірити документи и дали зробити заявку на участь у торгах. Наступний крок – проведення електронних торгів. Далі, система без залучення людського фактору визначить переможця аукціону. Останній крок – оплата придбаного активу.

KPMG виступить у якості провідного консультанта для іноземних інвесторів в Україні та надаватиме послуги щодо процесу придбання активів, у тому числі, стосовно початкової перевірки документації.

Нагадаємо: наприкінці березня ФГВФО оприлюднив на своєму сайті списки всіх позичальників, керівників та колишніх акціонерів неплатоспроможних банків, які ще мають повернути свої борги, згідно з рішенням судів.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті