Захворіло у світі
5,763,122
Померло у світі
358,235
Вилікувалось у світі
2,389,735
Захворіло в Україні
22,382
Померло в Україні
669
Вилікувалось в Україні
8,439
«Укроборонпром» представив новий БТР

«Укроборонпром» представив новий БТР

Компанія створила нову командно-штабну машину БТР-ЗКШ з новітньою автоматизованою системою управління боєм

«Укроборонпром» представив новий БТР
Новий БТР-3КШ
Фото: прес-служба "Укроборонпрому"

Державний концерн «Укроборонпром» створив нову командно-штабну машину БТР-3КШ, яка призначена для управління підрозділами в умовах сучасного поля бою. Про це повідомляє прес-служба «Укроборонпрому».

Машину спроектували на базі БТР-3 на Київському бронетанковому заводі.

Основою БТР-3КШ є новітня автоматизована система управління боєм, яка може  об’єднати всю інформацію передану по захищеному цифровому зв‘язку, до якої входить місцезнаходження підрозділів, цілей та засобів вогневого ураження. 

Стратегічно важливі відомості можуть надходити від окремих бойових машин, розрахунків, передових навідників, безпілотників, контрбатарейних радарів тощо.

Автоматизована система управління боєм виводитиме цілісну картину на тактичні комп’ютери. Крім того, вона дозволяє оперативно передавати бойові задачі та контролювати виконання.

Новий БТР оснащений власними безпілотними комплексами, що можуть збирати додаткову інформацію. Також він має бойовий модуль із дистанційним керуванням, озброєний кулеметом і обладнаний денним та тепловізійним прицілом із далекоміром, а також системою димової завіси.

Ходові властивості високопрохідного шасі БТР-3КШ залишилися незмінними. Максимальна швидкість – до 100 км/год та можливість подолання водних перешкод уплав.

Київський бронетанковий завод готує БТР-3КШ до заводських випробувань, після чого він буде готовий розпочати державні випробування за участю українських військових.

Раніше повідомлялося, що Україна створила електромагнітну зброю за допомогою іноземних інвестицій.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті