Amazon планує запустити безкоштовний музичний сервіс

Amazon планує запустити безкоштовний музичний сервіс

Сервіс буде доступний на «розумних колонках» Echo

Amazon планує запустити безкоштовний музичний сервіс
фото pixabay.com

Гігант інтернет-торгівлі Amazon працює над створенням власного безкоштовного музичного сервісу. Про це пише Billboard, на яке посилається vs.ru.

За словами джерел, знайомих із ситуацією, музичний сервіс буде доступний тільки у «розумних» колонках Echo. Сервіс може почати свою роботу вже з 22 квітня.

Щоб отримати ліцензію на безкоштовну трансляцію музики, Amazon запропонувала кільком звукозаписним студіям фіксовані виплати, які не залежать від кількості реклами під час прослуховування, уточнює видання.

У Amazon вже є один музичний сервіс Amazon Music, однак він платний – до нього можна отримати доступ, купивши підписку окремо або в складі підписки Amazon Prime, вартість якої становить $119 на рік.

Наприкінці 2018 року сервіс налічував більше 20 млн підписників, за інформацією видання. Для порівняння, в лютому 2019 року в Spotify було 96 млн платних підписників, а в Apple Music – 56 млн.

Нещодавно в Bloomberg з’ясували, що працівники Amazon підслуховують, що користувачі кажуть своїм «розумним колонкам».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло