Став відомий новий орендатор кінотеатру «Київ» у центрі столиці

Став відомий новий орендатор кінотеатру «Київ» у центрі столиці

Переможцем у відкритому конкурсі стало ТОВ «Сінема-Центр» з пропозицією в 2,12 млн грн на місяць

Став відомий новий орендатор кінотеатру «Київ» у центрі столиці
Фото: УНІАН

Переможцем відкритого конкурс на оренду приміщення кінотеатру «Київ» на відкритому аукціоні стало ТОВ «Сінема-Центр» з пропозицією в 2,12 млн грн на місяць без ПДВ, передає Бізнес-Цензор з посиланням на прес-службу міської адміністрації.

Про це повідомив заступник голови КМДА Володимир Слончак.

За словами чиновника, таким чином надходження до бюджету столиці від оренди приміщення зростуть у 45 разів.

«Міська влада спільно з громадськістю, а також за рекомендаціями Департаменту культури прописала умови конкурсу так, щоб за кінотеатром надалі було збережено його фестивальне і арт-хаус напрямки. Ми очікуємо, що новий орендар буде чітко виконувати поставлені умови конкурсу», – сказав Слончак .

Термін дії договору оренди становить 10 років, протягом цього терміну Київська міськрада не братиме рішення про приватизацію цього об'єкта. У разі невиконання орендарем умов договору, питання буде вирішуватися в судовому порядку.

«Переможець конкурсу повинен укласти охоронний договір з Департаментом охорони культурної спадщини, в якому буде чітко визначено цільове призначення будівлі – кінотеатр. Я нагадаю, що приміщення кінотеатру – це більш 7300 квадратних метрів в центрі столиці», – додав заступник голови КМДА.

У конкурсі на оренду приміщення кінотеатру «Київ» брали участь: громадська організація «Фонд «Молодість», ТОВ «Планета Кіно», ТОВ «Сінема-Центр», ТОВ «Сантіні фьюжін», ЗАТ «Мультиплекс-Холдинг».

За даними в системі Youcontrol, директором ТОВ «Сінема-Центр» вказана Любов Лісовська, яка також очолює ГО «Союз кінотеатрів України», та власником панамського офшору Damsi Investment Inc.

ТОВ «Сінема-Центр» управляє мережею кінотеатрів Cinema-City в Києві, Одесі та Тернополі.

Як повідомлялося, цілісний майновий комплекс кінотеатру «Київ» був переданий в оренду ТОВ «Культурний центр «Кінотеатр Київ» в 1999 році терміном на 10 років. У 2009 році договір оренди був продовжений ще на 10 років на тих же умовах.

Нагадаємо: у лютому 2019 року КМДА повідомили про зацікавленість в оренді кінотеатру «Київ» п’ятьох  компаній.

Раніше Mind писав, що КМДА не хоче продовжувати договір оренди столичному кінотеатру «Київ».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію