Штаб Порошенка звернеться до ЦВК щодо внесення змін до порядку проведення теледебатів 19 квітня

Штаб Порошенка звернеться до ЦВК щодо внесення змін до порядку проведення теледебатів 19 квітня

Зміни потрібні, щоб Порошенко мав можливість провести дебати і в студії «Суспільного», і на НСК «Олімпійський»

Штаб Порошенка звернеться до ЦВК щодо внесення змін до порядку проведення теледебатів 19 квітня
Фото: pixabay

Представник виборчого штабу кандидата в президенти Петра Порошенка Руслан Князевич звернеться в середу в Центральну виборчу комісію щодо внесення змін до порядку проведення дебатів кандидатів у президенти, щоб Порошенко мав можливість побувати на дебатах і в студії «Суспільного ТБ», і на НСК «Олімпійський», передає Інтерфакс-Україна.

«Сьогодні від імені нашого кандидата його представник у Центральній виборчій комісії Руслан Князевич звертається до ЦВК з поданням про внесення змін до положення про порядок проведення дебатів», – повідомив спікер штабу Порошенко Олег Медведєв на брифінгу в середу в Києві.

За його словами, дане рішення мотивовано тим, що опонент Порошенка Володимир Зеленський відмовився від будь-якого іншого часу проведення дебатів в п'ятницю, 19 квітня.

Так, Медведєв нагадав, що на Суспільному телебаченні дебати кандидатів мають початися о 20:00 п'ятниці.

«Ми так думаємо, що 19:00 поставлено спеціально з розрахунком на те, що законослухняний президент і громадянин Порошенко повинен до 20:00 поїхати на Суспільне телебачення і нібито через це не зможе взяти участь о 19:00 (у дебатах на НСК «Олімпійський». – Mind)», – сказав він.

Спікер штабу наголосив, що Порошенко готовий до дебатів і на Суспільному, і стадіоні.

Нагадаємо: напередодні два штаби та НСК «Олімпійський» підписали тристоронню угоду щодо проведення дебатів на стадіоні 19 квітня.

Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло