Захворіло у світі
5,512,055
Померло у світі
346,612
Вилікувалось у світі
2,246,900
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Суд заблокував конкурс на посаду голови митної служби

Суд заблокував конкурс на посаду голови митної служби

Це вже друга спроба заблокувати конкурс, і цього разу вона вдалася позивачу – нардепу від БПП

Суд заблокував конкурс на посаду голови митної служби
Фото: ДФС

Окружний адміністративний суд міста Києва розглянув заяву про забезпечення позову народного депутата Андрія Антонищака («Блок Петра Порошенка») щодо  зупинення дії розпорядження уряду про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади голови державної митної служби, йдеться у повідомленні на сайті суду.

«17 квітня судом ухвалено – задовольнити відповідну заяву про забезпечення позову і зупинити дію розпорядження Кабінету Міністрів України «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної митної служби». Окрім цього суд заборонив Комісії з питань вищого корпусу державної служби вчиняти дії з проведення відповідного конкурсу на підставі зазначеного розпорядження Кабінету Міністрів України», – йдеться у повідомленні.

Ухвалюючи рішення про задоволення заяви щодо забезпечення позову, суд виходив з того, що невжиття таких заходів, очевидно, може призвести до того, що захист прав, свобод та інтересів заявника, на захист яких подається адміністративний позов, стане неможливим, або для їх відновлення необхідно буде докласти значних зусиль та витрат.

Окрім цього, суд врахував, що заявник посилався на норми закону, які, на його думку, порушені при прийнятті та виконанні розпорядження уряду «Про оголошення конкурсу на зайняття вакантної посади Голови Державної митної служби».

Нагадаємо: раніше заблокувати зазначений конкурс намагався колишній голова Державної фіскальної служби (ДФС) Роман Насіров, який позивався до Кабінету міністрів про скасування конкурсів на посади голів Державної податкової і митної служб.

Проте Окружний адміністративний суд Києва 12 квітня відмовив екс-голові ДФС у наведеному клопотанні для забезпечення його позову до Кабміну, повідомляє FinClub.

Зі свого боку Міністерство фінансів вважає позовні вимоги Романа Насірова безпідставними і називає позов Насірова спробою зриву реформи Фіскальної служби.

Як писав Mind, раніше у ЗМІ потрапила інформація, що перший заступник міністра економрозвитку і торгівлі Максим Нефьодов за результатами конкурсу обійме посаду глави Державної митної служби, а податкову очолить заступник міністра фінансів Сергій Верланов, його заступником стане Євген Бамбизов, який зараз перебуває на посаді заступника глави ДФС з приставкою «в. о.».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті