Захворіло у світі
5,512,055
Померло у світі
346,612
Вилікувалось у світі
2,246,900
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Рішення суду ніяк не впливає на роботу ПриватБанку – глава правління банку

Рішення суду ніяк не впливає на роботу ПриватБанку – глава правління банку

Банк має майже 100% ліквідність

Рішення суду ніяк не впливає на роботу ПриватБанку – глава правління банку
Петро Крумханзл
Скріншот Youtube/НБУ

Рішення Окружного адміністративного суду міста Києва, яким визнано протиправним та скасовано  рішення про виведення неплатоспроможного ПАТ КБ «ПриватБанк» із ринку за участю держави ніяк не впливає на поточну роботу ПриватБанку.

Про це сказав на брифінгу у НБУ глава правління ПриватБанку Петро Крумханзл у четверг.

«Рішення ніяк не впливає на роботу банку. Банк продовжує працювати у стандартному режимі. Банк стабільний, банк інноваційний, банк прибутковий це все, що я можу сказати», – наголосив він і додав – В ПриватБанку на сьогоднішній день ліквідність майже 100%. У нас немає ніяких нестандартних ситуацій». Зокрема, Крумханзл зазначив, що наразі немає ситуацій, коли у банкоматах знімається більше готівки ніж звичайно. «У нас є запас, у нас є ліквідність. Банк продовжує працювати в звичайном режимі», – наголосив він.

Раніше у НБУ зазначали, що центробанк оскаржуватиме в апеляції рішення суду про скасування націоналізації ПриватБанку. Регулятор наголошує, що породжена судовими рішеннями правова невизначеність підриває фінансову стабільність.

Нагадаємо: 18 квітня 2019 року Окружний адміністративний суд міста Києва за позовом колишнього співвласника ПриватБанку Ігоря Коломойського ухвалив рішення, яким встановив  процедуру виведення неплатоспроможного ПАТ КБ «Приватбанк» з ринку за участю держави, такою, що порушує норми чинного законодавства.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті