Захворіло у світі
5,512,055
Померло у світі
346,612
Вилікувалось у світі
2,246,900
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
«Укрзалізниця» планує повністю перевести вантажні перевезення на ринкові ціни

«Укрзалізниця» планує повністю перевести вантажні перевезення на ринкові ціни

Нові тарифи на такі перевезення оприлюднені в газеті «Урядовий кур’єр» і набудуть чинності за 30 днів

«Укрзалізниця» планує повністю перевести вантажні перевезення на ринкові ціни
Фото: Shutterstock

«Укрзалізниця» має намір повністю перейти на ринкове ціноутворення вартості вантажних перевезень, яка регулюватиметься лише попитом і пропозицією, йдеться у повідомленні на сайті держперевізника.

Про це повідомив директор з економіки і фінансів АТ  «Укрзалізниця» Андрій Рязанцев.

«Ми працюємо над таким механізмом трансформації ціни, сформованої на ProZorro, який дозволив би перенести її на вартість всього парку. Коли будемо готові, презентуємо цю модель ринку. Наша мета – перейти повністю на ринкове ціноутворення вартості перевезення у вагоні Укрзалізниці, яка регулюється лише попитом і пропозицією, без будь-яких інших чинників та інших складових. Це повністю позбавить простору для корупційних проявів у цьому сегменті діяльності Укрзалізниці», – зауважив Рязанцев.

Як зазначається, сьогодні у офіційному виданні «Урядовий кур’єр» оприлюднено нові тарифи на вантажні перевезення «Укрзалізниці», які наберуть чинності за 30 днів з дати їх офіційного опублікування.

Нагадаємо: «Укрзалізниця» наприкінці березня збільшила ціни на вантажні перевезення на 14,2%. Це перший етап на шляху до запровадження постійно діючої моделі автоматичної індексації тарифів на індекс цін виробників промпродукції.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті