НБУ оновив порядок перевірок операторів платіжних систем

НБУ оновив порядок перевірок операторів платіжних систем

Відтепер регулятор повідомлятиме операторів про програму проведення планових перевірок

НБУ оновив порядок перевірок операторів платіжних систем
Фото: НБУ

Національний банк України (НБУ) з метою спрощення ведення бізнесу оновив порядок проведення перевірок щодо дотримання об’єктами нагляду (оверсайта) вимог законодавства з питань діяльності платіжних систем в Україні.

Про це йдеться у повідомленні на сайті НБУ.

Відтепер Національний банк повідомлятиме об’єкти перевірки про проведення планових виїзних перевірок не пізніше ніж за 20 днів до початку такої перевірки (раніше цей термін становив 10 днів), а також надаватиме їм програми таких перевірок.

Відповідні норми містить постанова Правління Національного банку України від 18 квітня 2019 року № 61 «Про внесення змін до Положення про порядок проведення перевірок щодо дотримання об’єктами нагляду (оверсайта) вимог законодавства України з питань діяльності платіжних систем в Україні», яка набирає чинності з 20 квітня 2019 року.

Нагадаємо: раніше анонсувалось, що Нацбанк у партнерстві зі SWIFT розвиватиме українську платіжну інфраструктуру на базі ISO 20022. Це спростить у майбутньому взаємодію між українською та міжнародними платіжними системами, вважають у НБУ.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті