Захворіло у світі
176,747,563
Померло у світі
3,820,197
Вилікувалось у світі
160,801,403
Захворіло в Україні
2,223,978
Померло в Україні
51,692
Вилікувалось в Україні
2,130,665
Стало відомо, скільки заплатить Apple для урегулювання суперечок з Qualcomm

Стало відомо, скільки заплатить Apple для урегулювання суперечок з Qualcomm

В UBS вважають, що Apple разово заплатить $5-6 млрд та ще відраховуватиме відсотки за кожен проданий iPhone

Стало відомо, скільки заплатить Apple для урегулювання суперечок з Qualcomm
фото Shutterstock

Apple і Qualcomm врегулювали судову суперечку, яка тривала 2 роки, але не стали розкривати фінансові умови угоди. Аналітики UBS розрахували, скільки Apple заплатить Qualcomm за вирішення конфлікту. Про це пише DailyComm, на яке посилається CNBC.

Компанії домовилися, що Apple раз заплатить Qualcomm певну суму, а також буде відраховувати роялті за використання технологій американського чіпмейкера – модемів для підключення пристроїв до мобільних мереж.

В UBS вважають, що Apple разово заплатить $5-6 млрд Qualcomm і буде перераховувати $8-9 за кожен проданий iPhone. Аналітики зробили цей розрахунок на основі прогнозу Qualcomm, згідно з яким угода з Apple додасть до прибутку компанії $2 в розрахунку на акцію.

Раніше в ході слухань, організованих Федеральною комісією США, операційний директор Apple Джефф Вільямс повідомив, що компанія платила Qualcomm по $7,5 за модем, що вп'ятеро більше, ніж Apple хотіла б ($1,5). В UBS очікували, що компанії в рамках врегулювання розгляду зупиняться на виплати в розмірі $5,5 в розрахунку на кожний реалізований телефон Apple.

Генеральний директор Qualcomm Стів Молленкопф у розмові з телеканалом CNBC не став розкривати фінансову складову угоди з Apple.

«Угода, подібна до цієї, має велику значимість для обох компаній. Було б краще зберегти її конфіденційність», – повідомив він.

Нагадаємо, Qualcomm і Apple врегулювали всі судові конфлікти й домовилися про компенсацію.

Тим часом ринкова вартість Qualcomm зросла на $30 млрд за один день завдяки Apple.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті