«ДТЕК» збудує акумулюючі станції для балансування «зелених»

«ДТЕК» збудує акумулюючі станції для балансування «зелених»

Компанія Ахметова планує запустити пілотний проект до кінця цього року

«ДТЕК» збудує акумулюючі станції для балансування 	«зелених»
Бізнесмен Рінат Ахметов
Фото: УНІАН

До кінця цього року компанія «ДТЕК» Ріната Ахметова планує запустити низку пілотних проектів з акумулювання електроенергії, аби збалансувати непостійну роботу своїх «зелених» електростанцій. Про це з посиланням на слова гендиректора «ДТЕК» Максима Тимченка пише Hromadske.

«Ці технології все більше й більше з’являтимуться в енергосистемах світу та України. Ми створили робочу групу, яка вивчить технології зберігання енергії. Наші люди багато подорожують, вивчають такі технології. Я думаю, що до кінця року ми почнемо пілотні проекти», – повідомив Тимченко.

Нагадаэмо: компанія «Солар-Фарм-1» у середині січня 2019 року ввела в експлуатацію найбільшу в Україні сонячну електростанцію в Нікопольському районі Дніпропетровської області. 

Раніше повідомлялось, що «ДТЕК ВДЕ» залучить ще 90 млн євро кредиту у німецьких комерційних банків на будівництво другої черги Приморської ВЕС.

Більше про проблеми альтернативної енергетики читайте в матеріалі Mind: «Нотатки на зелених полях: як вирішити технічні проблеми альтернативної енергетики».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті