Захворіло у світі
5,559,130
Померло у світі
348,610
Вилікувалось у світі
2,277,087
Захворіло в Україні
21,584
Померло в Україні
644
Вилікувалось в Україні
7,575
Глави світових компаній припиняють бойкотувати Саудівську Аравію

Глави світових компаній припиняють бойкотувати Саудівську Аравію

Цьогоріч на фінансовому форумі зібралися керівники корпорацій, які минулого року відмовилися приїжджати

Глави світових компаній припиняють бойкотувати Саудівську Аравію
фото Al Jazeera English ‏

Керівники великих іноземних компаній, які в жовтні 2018 року бойкотували інвестиційний форум у Саудівській Аравії через убивство журналіста Джамала Хашоггі, цього року скасували свій бойкот і приїхали на форум, передає Reuters.

Гендиректор HSBC Джон Флінт і глава Blackrock Ларрі Фінк, які не брали участі в минулорічному заході, взяли участь в дводенному фінансовому форумі, який почався в середу. Форум також відвідав співголова JPMorgan Chase & Co Даніель Пінто.

«Це економіка, в яку ми дуже віримо, я думаю, що вона має майбутнє, – сказав Флінт присутнім. – Ми дуже раді, що відіграємо в ній значну роль».

Гендиректор Лондонської фондової біржі, який пропустив минулорічний захід, виступить на фінансовій конференції. Крім того, очікується участь керівника японської Mitsubishi UFJ Financial Group, директор якої не був присутній на жовтневому саміті.

Як зазначає видання, вбивство журналіста Хашоггі в жовтні 2018 року підірвало зв'язки королівства із західними союзниками, оскільки в причетності до злочину запідозрили наслідного принца Мухаммеда бін Салмана та його найближче оточення.

Тепер Ер-Ріяд прагне відновити свій імідж і залучити якомога більше іноземного капіталу для реалізації свого плану реформ «Бачення-2030». План передбачає диверсифікацію економіки і зниження залежності від нафтових доходів.

Раніше ми писали, що вбивство журналіста Хашоггі не зупиняє діяльності фонду SoftBank, який створений за підтримки Саудівської Аравії і має тісний зв’язок з королівською сім’єю.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті