Збитки Tesla за І квартал року склали $702 млн

Збитки Tesla за І квартал року склали $702 млн

Причиною стало скорочення виробництва електрокарів

Збитки Tesla за І квартал року склали $702 млн
фото twitter.com/tesla

Американський виробник електрокарів, компанія Tesla, прозвітував, що за І квартал поточного року його збитки склали $702 млн. Про це повідомляє TechCrunch.

Такі показники пояснюються, головним чином, скороченням виробництва.

«Це був один із найскладніших кварталів» в історії Tesla, зазначив фінансовий директор компанії Захарі Кіркхорн.

9 квітня автовиробник повідомив, що поставив 63 000 електрокарів у І кварталі року, що майже на третину менше, ніж у попередньому. Постачання включали майже 50 900 авто Model 3 та 12 100 – Model S та X.

«Всі очікували, що І кварталі Tesla програє, але ніхто не очікував, що настільки, – сказав Каро Брауер, видавець Kelley Blue Book та Autotrader. – Що цікаво, так це те, що насправді немає жодного істотного фактора, який би цьому сприяв».

Виручка Tesla за І квартал склала $4,5 млрд проти $7,2 млрд в IV кварталі 2018. Операційний грошовий потік компанії за січень-березень із вирахуванням капітальних затрат впав до $920 млн у порівнянні з $910 млн у попередньому кварталі.

Нагадаємо: компанія Tesla обіцяє наступного року запустити автономну службу таксі, що працює на програмному забезпеченні Autopilot, яка зможе конкурувати із сервісом Waymo One від Waymo та іншими схожими сервісами, які передбачають поїздки без водіїв. Спочатку Tesla в розвитку мережі задіє тільки моделі Model 3 і Model S.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті