АМКУ розслідує змову 2 компаній корпорації «Укрбуд» на київських тендерах

АМКУ розслідує змову 2 компаній корпорації «Укрбуд» на київських тендерах

Мова йде про реконструкцію клініки Амосова та гімназії ім Бойченка на суму біля 3 млрд грн

АМКУ розслідує змову 2 компаній корпорації «Укрбуд» на київських тендерах
Фото: Shutterstock

Антимонопольний комітет України (АМКУ) розгляне справи про змову двох компаній групи «Укрбуд» на столичних тендерах щодо реконструкції клініки ім. Амосова та гімназії ім. Бойченка на суму біля 3 млрд грн.

Про це повідомив глава АМКУ Юрій Терентьєв в Facebook.

«Сьогодні запланований розгляд справи про змову 2 компаній групи Укрбуд (яку пов’язують з Максимом Микитасем) на столичних тендерах: реконструкція клініки Амосова та гімназії ім Бойченка. Ціна питання біля 3 млрд гривень», – написав він.

ЗМОВА 2 КОМПАНІЙ КОРПОРАЦІІ УКРБУД НА КИЇВСЬКИХ ТЕНДЕРАХ Сьогодні запланований розгляд справи про змову 2 компаній...

Опубликовано Yuriy Terentyev Четверг, 25 апреля 2019 г.

Як він пояснив, наявні докази із матеріалів розслідування змови кажуть, зокрема про спільне входження учасників в одну корпорацію, надання взаємної фінансової допомоги, виконання робіт для одних і тих самих генпідрядників, які є членами корпорації, наявність спільної адреси, спільне використанні засобів зв’язку, наявность спільних працівників, використання однакових ІР-адрес для податкового звітування та для входження до електронних кабінетів системи «Клієнт-Банк», однаковому наданні учасниками листів банку замість банківських гарантій, видання банківських гарантій та листів щодо Процедури закупівлі-1 одним банком в один день та з послідовною реєстраційною нумерацією, спільні особливості в оформленні документів, однакові властивості файлів із документами тендерних пропозицій учасників у Процедурі закупівлі-1, синхронність дій Відповідачів у часі, є узгодженою поведінкою, що стосується спотворення результатів Процедури закупівлі-1 та Процедури закупівлі-2.

«Автори розпилу бюджетних 3 мільярдів вирішили в якості спростування наведених вище фактів привести під АМКУ біля 500 «обурених будівельників», які вимагають «припинити тиск» на учасників змови», – наголосив Терентьєв.

Нагадаємо: переможцем тендеру на проведення реконструкції столичного Шулявського шляхопроводу на суму 600 млн грн стала фірма ТОВ «Північноукраїнський будівельний альянс», яка належить Андрію Якусевичу – екс – помічнику народного депутата і екс-президента держкорпорації «Укрбуд» Максима Микитася.

Крім того, минулого року з тендеру на будівництво метро на Виноградар зняли компанію «Адамант», що пов'язана з Микитасем, за формальні помилки в документах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло