Захворіло у світі
5,375,648
Померло у світі
343,721
Вилікувалось у світі
2,149,412
Захворіло в Україні
20,986
Померло в Україні
617
Вилікувалось в Україні
7,108
З тендеру на будівництво метро на Виноградар зняли компанію, що пов'язана з Микитасем

З тендеру на будівництво метро на Виноградар зняли компанію, що пов'язана з Микитасем

Фірму «Адамант» відхилили за формальні помилки в документах

З тендеру на будівництво метро на Виноградар зняли компанію, що пов'язана з Микитасем
Фото: КП «Київський метрополітен»

КП «Київський метрополітен» відхилило пропозицію ТОВ «Будівельна Компанія «Адамант» (Мукачеве) з тендеру на будівництво лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар. Про це з посиланням на дані системи державних закупівель ProZorro повідомляють «Наші гроші».

«Фірму «Адамант» відхилили за формальні помилки в документах щодо освіти кількох інженерів, відсутності усіх підписів на документах про оренду транспорту. Також фірма надала банківську гарантію у розмірі 29,90 млн грн., текст в частині умов виплати якої не відповідав тендерній документації. В «Прозорро» наразі немає даних про оскарження відхилення», – йдеться в повідомленні.

«Будівельна Компанія «Адамант» входить до складу держкорпорації «Укрбуд», діяльність якої контролює народний депутат Максим Микитась і Юрій Пелих. За даними «Youcontrol», власниками «Адаманту» є фірми «Добробуд», «Укртрансбуд», «Шляхо-будівельне управління №14» і «ЮТЕМ-інжиніринг». Бенефіціарами вказані Олег Березовський, Костянтин Будьонний та Андій Стальний.

Компанія «Адамант» не має досвіду у будівництві метро, однак «Київський метрополітен» і не вимагав цього від учасників тендеру. Замовнику було достатньо аби відповідний досвід був у субпідрядника.

Субпідрядником «Адаманту» було ПрАТ «Південспецбуд», яке будувало у Харкові ділянки метро від станції «Проспект Перемоги» до станцій «Наукова» і «Олексіївська». «Укрбудівці» планували будувати метро в Києві за допомоги двох орендованих у Чехії тунелепробивних щитів (по 144 000 євро за штуку).

Так, заявки на тендер на будівництво ділянки Сирецько-Печерської лінії метрополітену від станції «Сирець» на житловий масив Виноградар у Подільському районі Києва вартістю 5,99 млрд грн подали компанії «Інтерстройтоннель» (Київ), «Київметробуд» (Київ).

Раніше повідомлялось, що КМДА затвердила проект будівництва дільниці метро зі станції «Сирець» на житловий масив Виноградар.

Детальніше про будівництво нової гілки можна прочитати в матеріалі Mind «Підземне відлуння: яким буде метро на столичний Виноградар».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті