Захворіло у світі
1,216,422 особи
Померло у світі
65,711 осіб
Вилікувалось у світі
252,478 осіб
Захворіло в Україні
1251 особа
Померло в Україні
32 особи
Вилікувалось в Україні
25 осіб
АМПУ визначив переможця аукціону на днопоглиблення Бердянського порту

АМПУ визначив переможця аукціону на днопоглиблення Бердянського порту

Система Prozorro визначила переможця - СТБ «Азімут», яке запропонувало нижчу на 17,5% ціну за оголошену вартість робіт

АМПУ визначив переможця аукціону на днопоглиблення Бердянського порту
Фото: Shutterstock

ДП «Адміністрація морських портів України» (АМПУ) визначила виконавця робіт з днопоглиблення Бердянського порту, яким стало ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро Азімут», передає прес-служба АМПУ.

Відповідний аукціон з відбору підрядника для проведення експлуатаційного днопоглиблення відбувся 24 квітня 2019 року в електронній системі публічних закупівель Prozorro.

Найнижчу цінову пропозицію – 354,9 млн грн без ПДВ за підсумками аукціону зробило ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро Азімут», яке система визначила як переможця. При цьому очікувана вартість послуг складала 430 млн грн без ПДВ.

«Минулого року перевалка вантажів у Бердянському порту знизилася на 24,4% через складну ситуацію в Азовському морі та в Керченській протоці. Цей порт надзвичайно потребував додаткових конкурентних переваг. Завдяки успішно завершеному аукціону ми проведемо днопоглиблення підхідного каналу та акваторії Бердянського порту з економією в 17,5% або понад 75 млн грн. від стартової ціни. Відновлення паспортних глибин сприятиме розвитку порту, більш ефективній перевалці традиційних та залученню нових вантажів», – відзначив керівник Адміністрації морських портів України Райвіс Вецкаганс.

Рішення про намір укласти договір з ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро Азімут» буде прийняте після подання переможцем аукціону відповідної документації. Підрядник має виконати днопоглиблення в Бердянському порту в обсязі 1,85 млн куб м. Основні роботи (1,39 млн куб м) необхідно буде провести на підхідному каналі, 466 000 куб.м –в акваторії порту.

Загалом до аукціону були допущені чотири  компанії: ТОВ «Укрстройсервіс» (Україна), ConsalS.R.L. (Румунія), ТОВ «Спеціалізоване технічне бюро Азімут» (Україна) та ТОВ «СМДІНВЕСТ» (Україна). На участь у тендері на виконання днопоглиблювальних робіт подало заявки 7 компаній.

Попередньо,4 квітня відбувся аукціон в торгах на експлуатаційне днопоглиблення Маріупольського морського порту.

Підкреслимо, що протягом 2017-2018 років ДП «АМПУ» п'ять разів оголошувало тендери на днопоглиблення в портах Азова, які були скасовані відповідно до вимог Закону України «Пропублічні закупівлі». Успішне проведення двох тендерів у Маріуполі та Бердянську забезпечила нова спеціалізована філія ДП «АМПУ» – «Днопоглиблювальний флот», до функцій якої входить організація та виконання днопоглиблювальних робіт, забезпечення гарантованих габаритів на внутрішніх водних шляхах України та в акваторіях морських портів.

Для залучення максимальної кількості учасників до тендеру на єдину закупівлю щодо днопоглиблення в обох українських портах Азова було розділено на окремі проекті. Також було скасовано фінансове забезпечення, що дозволило залучити до тендеру іноземні компанії. Внаслідок чого, на обидва тендери вийшли по 7компаній.

Нагадаємо також, що цього року АМПУ планує провести днопоглиблення на 12 об'єктах. Експлуатаційне – у 6 морських портах: Маріуполь, Бердянськ, Ізмаїл, Миколаїв, Одеса, Херсон; та на 4 каналах: МПКГСХ (Дунай-Чорне море),Бузько-Дніпровсько-Лиманський, Дністровсько-Лиманський, Херсонський морський. Також цього року буде завершено реалізацію чергових етапів масштабного капітального днопоглиблення у портах Чорноморськ та Південний.

Як писав Mind, у 2018 році ДП «АМПУ» забезпечило проведення капітального днопоглиблення в морських портах «Південний» і «Чорноморськ» і експлуатаційного днопоглиблення в Бердянському, Ізмаїльському, Маріупольському і Херсонському морських портах.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті
Якщо Ви помітили помилку, виділіть її та натисніть Ctrl+Enter для того, щоб повідомити про це редакцію