Маск пообіцяв, що Tesla почне пропонувати автівки без керма за 2 роки

Маск пообіцяв, що Tesla почне пропонувати автівки без керма за 2 роки

Як тільки компанія отримає необхідні дозволи від регуляторів, власники автомобілів зможуть звернутись до сервісного центру, де кермо приберуть

Маск пообіцяв, що Tesla почне пропонувати автівки без керма за 2 роки
фото twitter.com/TamaraMcCleary

Генеральний директор компанії Tesla Ілон Маск пообіцяв, що за 2 роки світ побачить автомобіль без керма, що є важливою зміною стратегії компанії щодо автономних автівок. Про це повідомляє Electrek.

Під час заходу компанії для інвесторів під назвою «День автономності» (Autonomy Day), автовиробник презентував свої зусилля із виведення на ринок своєї повноцінної системи автономних електрокарів.

«На відміну від інших автовиробників, які працюють над системам з автономним кермуванням, Tesla застосовує підхід з доставкою транспортних засобів клієнтам, які вони можуть використовувати в той самий момент як звичайні авто, але з апаратним забезпеченням, необхідним для досягнення повного автономного кермування з майбутніми оновленнями програного забезпечення», повідомляє видання.

Це повністю відрізняється від підходу таких компаній як Waymo та Uber, які працюють над транспортними засобами, призначеними виключно для райд-шерінгових послуг.

Під час заходу Tesla  представила свій власний дизайн для авто без керма.

Маск сказав, що також кермо приберуть у автівках, які входитимуть до автопарку автономної служби таксі компанії, яка працюватиме на забезпеченні Autopilot. За його словами, кермо просто відкрутять  і закриють отвір на панелі приборів.

Він наголосив, що компанія не випускатиме автівки одразу без керма – як тільки регулятори дадуть компанії відповідний дозвіл, власники електрокарів зможуть просто звернутись до сервісного центру, де кермо приберуть.

Маск переконаний, що власники автомобілів Tesla будуть про це самі просити.

«Ймовірність зняття керма складає 100%. Споживачі цього вимагатимуть, – сказав він. – Споживачі будуть вимагати, щоб людям не дозволяли кермувати цими 2-тонними машинами смерті, тому є смисл прибрати кермо».

Нагадаємо: компанія Tesla обіцяє наступного року запустити автономну службу таксі, що працює на програмному забезпеченні Autopilot, яка зможе конкурувати із сервісом Waymo One від Waymo та іншими схожими сервісами, які передбачають поїздки без водіїв. Спочатку Tesla в розвитку мережі задіє тільки моделі Model 3 і Model S.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті