Захворіло у світі
134,719,328
Померло у світі
2,915,972
Вилікувалось у світі
76,537,874
Захворіло в Україні
1,841,137
Померло в Україні
36,779
Вилікувалось в Україні
1,405,826
Освітню платформу Coursera оцінили в більш як $1 млрд

Освітню платформу Coursera оцінили в більш як $1 млрд

За весь час роботи сервісу дистанційну освіту отримали близько 40 млн чоловік

Освітню платформу Coursera оцінили в більш як $1 млрд
фото Shutterstock

Проект Coursera, який дозволяє вчитися в університеті дистанційно за комп’ютером, не виходячи з дому, залучив $103 млн у новому раунді інвестицій від австралійської рекрутингової компанії SEEK Group та інших інвесторів, передає InVenture.

За словами виконавчого директора Coursera Джеффа Маджіонкальда, оцінка стартапу «значно перевищила $1 млрд».

Coursera – це онлайн-платформа, що дозволяє дистанційно пройти курси і навіть отримати диплом університету. Сервіс пропонує 3200 курсів у партнерстві з такими університетами, як Єль, Прінстон та Стенфорд.

За весь час роботи сервісу Coursera його послугами скористалося близько 40 млн чоловік.

У компанії заявили, що найбільш ефективний шлях – це надання широкого вибору варіантів: від відкритих безкоштовних курсів до магістерських ступенів, ступенів бакалавра або сертифікатів.

Coursera був запущений в 2012 році професорами Стенфордського університету. Спочатку компанія створювалася як проект, що дає кожному можливість недорого і дистанційно отримати освіту в університеті, а зараз вона також співпрацює з бізнесом та організаціями і готує фахівців.

За словами Маджіонкальда, наступний крок для Coursera – допомагати користувачам не тільки з освітою, але і з пошуком роботи.

Більше про сервіси для дорослих і дітей, які допоможуть безкоштовно освоїти нову спеціальність, в матеріалі Mind «Завантажуй українське: 5 безкоштовних застосунків для освіти».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті