Освітню платформу Coursera оцінили в більш як $1 млрд
За весь час роботи сервісу дистанційну освіту отримали близько 40 млн чоловік

Проект Coursera, який дозволяє вчитися в університеті дистанційно за комп’ютером, не виходячи з дому, залучив $103 млн у новому раунді інвестицій від австралійської рекрутингової компанії SEEK Group та інших інвесторів, передає InVenture.
За словами виконавчого директора Coursera Джеффа Маджіонкальда, оцінка стартапу «значно перевищила $1 млрд».
Coursera – це онлайн-платформа, що дозволяє дистанційно пройти курси і навіть отримати диплом університету. Сервіс пропонує 3200 курсів у партнерстві з такими університетами, як Єль, Прінстон та Стенфорд.
За весь час роботи сервісу Coursera його послугами скористалося близько 40 млн чоловік.
У компанії заявили, що найбільш ефективний шлях – це надання широкого вибору варіантів: від відкритих безкоштовних курсів до магістерських ступенів, ступенів бакалавра або сертифікатів.
Coursera був запущений в 2012 році професорами Стенфордського університету. Спочатку компанія створювалася як проект, що дає кожному можливість недорого і дистанційно отримати освіту в університеті, а зараз вона також співпрацює з бізнесом та організаціями і готує фахівців.
За словами Маджіонкальда, наступний крок для Coursera – допомагати користувачам не тільки з освітою, але і з пошуком роботи.
Більше про сервіси для дорослих і дітей, які допоможуть безкоштовно освоїти нову спеціальність, в матеріалі Mind «Завантажуй українське: 5 безкоштовних застосунків для освіти».
Якщо ви дочитали цей матеріал до кінця, ми сподіваємось, що це значить, що він був корисним для вас.
Ми працюємо над тим, аби наша журналістська та аналітична робота була якісною, і прагнемо виконувати її максимально компетентно. Це вимагає і фінансової незалежності.
Станьте підписником Mind всього за 196 грн на місяць та підтримайте розвиток незалежної ділової журналістики!
Ви можете скасувати підписку у будь-який момент у власному кабінеті LIQPAY, або написавши нам на адресу: [email protected].