Верховна Рада розгляне питання ліквідації «Укроборонпрому»

Верховна Рада розгляне питання ліквідації «Укроборонпрому»

Автори законопроекту вважають неефективним управління концерном

Верховна Рада розгляне питання ліквідації «Укроборонпрому»
Фото: УНІАН

Група народних депутатів зареєструвала у Верховній Раді законопроект №10248 від 24 квітня 2019 року, в якому передбачена можливість ліквідації концерну «Укроборонпром». Про це повідомляє Інтерфакс-Україна з посиланням на сайт парламенту.

Згідно з повідомленням, серед ініціаторів законопроекту «Про внесення змін до деяких законодавчих актів щодо впровадження принципів прозорості та публічності в сфері формування і реалізації державної військово-промислової політики» – Сергій Пашинський, Іван Винник, Тетяна Чорновол, Вадим Кривенко, Андрій Левус, Андрій Тетерук і Юрій Береза.

На думку авторів законопроекту, управління державним концерном «Укроборонпром» є неефективним.

«Це тягне за собою неможливість задоволення потреб Збройних Сил України та інших військових формувань у продукції оборонного призначення, втрати інвестиційної привабливості підприємств, і в зловживаннях з боку посадових осіб держпідприємств, що складаються в укладанні договорів і перерахування бюджетних коштів суб'єктам господарювання, які мають ознаки фіктивності тощо», – сказано в документі.

Законопроект передбачає ліквідацію «Укроборонпрому» і підпорядкування підприємств-учасників концерну центральному органу виконавчої влади. Також депутати пропонуєть запровадити особливу процедуру ліквідації підприємств сфери оборонної промисловості.

Раніше Mind писав, що керівництво «Укроборонпрому» пройде перевірку на поліграфі.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у нашому Telegram-каналі Mind.ua та стрічці Google NEWS
Проєкт використовує файли cookie сервісів Mind. Це необхідно для його нормальної роботи та аналізу трафіку.ДетальнішеДобре, зрозуміло