Київська фабрика «Рошен» інвестувала 243 млн грн у реконструкцію приміщень минулоріч

Київська фабрика «Рошен» інвестувала 243 млн грн у реконструкцію приміщень минулоріч

Фабрика також оновила виробниче обладнання на 88,5 млн грн

Київська фабрика «Рошен» інвестувала 243 млн грн у реконструкцію приміщень минулоріч
Фото: УНІАН

ПрАТ «Київська кондитерська фабрика «Рошен» в 2018 році інвестувала 88,5 млн грн в виробниче обладнання і 243 млн грн в реконструкцію приміщень фабрики та благоустрій прилеглих територій, передає Інтерфакс-Україна.

Такі дані містяться у річному звіті компанії.

ПрАТ також вклало 7,4 млн грн в реконструкцію котельні та тепломереж фабрики і 32,6 млн грн – в організацію дитячого центру.

Чистий дохід фабрики в 2018 році склав 373,3 млн грн (+ 44% до 2017 року), чистий прибуток збільшився в 4 рази – до 11,9 млн грн. Валовий прибуток склав 55,1 млн грн (+ 79%), довгострокові зобов'язання – 33,7 млн грн (+ 10%), поточні зобов'язання – 222,3 млн грн (-46%).

Як повідомлялося, компанія направить 5% прибутку на поповнення резервного капіталу, а 95% залишить нерозподіленим. Виплачувати дивіденди за 2018 рік київська фабрика «Рошен» не планує.

Кондитерська корпорація Roshen проводить планову часткову модернізацію виробничих потужностей компанії, в зв'язку з цим збільшує статутний капітал Київської фабрики на 330 млн грн і Кременчуцької – на 300 млн грн.

Корпорація Roshen, один з найбільших в Україні виробників кондитерських виробів, включає в себе Київську, Кременчуцьку (Полтавська обл.) Кондитерські фабрики, дві виробничі площадки у Вінницькій області, масло-молочний комбінат «Бершадь молоко» (Вінницька обл.), Дві виробничі площадки в Липецькій області (РФ), Клайпедську кондитерську фабрику (Литва) і фабрику Bonbonetti Choco (Угорщина).

Загальний обсяг виробництва досягає 450 000 тонн продукції на рік.

Мережа фірмових магазин Roshen в Україні налічує 50 магазинів в п'яти регіонах України. Перший відкрився в 2009 році в Києві.

Нагадаємо: згідно з підписаним президентом України Петром Порошенко в січня 2016 року договору, він передав свої 85% – у частку в корпорації в незалежний сліпий траст (blind trust) компанії Rothschild Trust. Банк-управитель трасту має також чотирирічну довіреність на переговори про продаж активів. Президенту корпорації Roshen В'ячеславу Москалевському належить 13% через інвестфонд «Кондитерінвест», ще 4 топ-менеджерам – по 0,5%.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті