Прощавай, синій: в найближчі місяці Цукерберг змінить дизайн Facebook

Прощавай, синій: в найближчі місяці Цукерберг змінить дизайн Facebook

Новий дизайн стане значно простішим і з домінуванням білого кольору

Прощавай, синій: в найближчі місяці Цукерберг змінить дизайн Facebook
фото pixabay.com

Через кілька місяців користувачі побачать новий дизайн сайту Facebook, оголосив засновник соціальної мережі Марк Цукерберг на конференції F8, що пройшла в Каліфорнії.

Акцент у новому дизайні буде зроблений на простоту і швидкість пошуку.

«Новий дизайн Facebook – простіший, швидший, в центрі його концепції – спільноти. Ми зробили так, щоб користувачам було легше знаходити те, що вони шукають, зокрема, ті функції, які найбільше використовуються», – сказав Марк Цукерберг.

Наголошується, що тепер соціальна мережа відмовиться від синього фону, який вже 15 років домінує в дизайні. У новому варіанті буде домінувати білий фон.

Прощай, синій: в найближчі місяці Цукерберг змінить дизайн Facebook

Також буде змінено дизайн розділу груп, сказав Цукерберг. В цьому розділі користувачеві покажуть персоналізовану добірку оновлень з усіх груп, в яких він є учасником. Крім того, покращено роботу механізмів, що відповідають за рекомендацію груп.

Як зазначив засновник соцмережі, деякі оновлені функції вже доступні в мобільних додатках Facebook, а новий дизайн для комп'ютерного варіанту з'явиться в найближчі кілька місяців.

Зміни торкнуться всіх продуктів компанії, включаючи Facebook Messenger, Instagram, WhatsApp. У Instagram зміниться дизайн і функціональність розділу зйомки відео і зображень. Також в додатку дозволять збирати гроші на благодійність.

Додаток Messenger в компанії вирішили переробити «з нуля», тепер він буде працювати швидше, пообіцяв Цукерберг. Через нього також можна буде спільно переглядати відео. Крім того, компанія розробила окремий додаток Messenger для комп'ютерів (для ОС Windows і MacOS), але його поки що тестують.

Соціальна мережа Facebook була заснована Марком Цукербергом і його однокурсниками в 2004 році. Кількість активних користувачів найбільшої в світі соцмережі на сьогодні складає більше 2 млрд. Кожен день сервісом користуються понад 1 млрд людей.

Нагадаємо, згідно з опитуванням, кожен другий українець користується соцмережею Facebook.

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті