«Укргазвидобування» збільшила видобуток газу на 2,7%

«Укргазвидобування» збільшила видобуток газу на 2,7%

Протягом січня-квітня 2019 року видобуток становив 5,14 млрд куб.м газу

«Укргазвидобування» збільшила видобуток газу на 2,7%
Фото: Shutterstock

Видобуток АТ «Укргазвидобування» за оперативними даними за січень-квітень 2019 року становить 5,14 млрд куб. м природного газу, що на 2,7 % перевищує показник аналогічного періоду минулого року.

Про це йдеться у повідомленні на сайті видобувної компанії.

Для нарощення видобутку українського газу УГВ збільшує кількість робіт з інтенсифікації на наявних виснажених родовищах.

«Так, станом на кінець квітня виконано 60 операцій з ГРП, що в 4 рази перевищує показники аналогічного періоду минулого року. Але через постійне падіння тиску у родовищах важче перекрити природне падіння та досягти значного зростання видобутку від операцій з інтенсифікації». – наголошують у компанії. 

Як зазначається, для оперативного вирішення питання збільшення обсягів українського газу необхідно поповнити ресурсний портфель УГВ родовищами, які знаходяться на початковій і середній стадіях розробки з початковими тисками.

За даними УГВ, з моменту отримання спецдозволу на нову ділянку до початку видобутку компанія витрачає 3 – 4 роки для дослідження покладів та пошукового буріння.

Нагадаємо: сьогодні стартував другий раунд нафтогазових онлайн-аукціонів Державної служби геології та надр України, на якому «Укргазвидобування» придбало на онлайн-аукціоні 5 нафтогазових ділянок на суму 76 млн грн.

Крім того, в межах аукціону було продано ліцензію на видобуток на Дрогобицькій площі (Львівська область).

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті