Названо переможця аукціону на видобуток в межах Дрогобицької площі

Названо переможця аукціону на видобуток в межах Дрогобицької площі

Переможець аукціону ТОВ «Єдина нафтогазова компанія»

Названо переможця аукціону на видобуток в межах Дрогобицької площі
Фото: Shutterstock

Переможцем другого нафтогазового аукціону на видобуток в межах Дрогобицької площі (Львівська обл.) стало ТОВ «Єдина нафтогазова компанія», яке обійшло державне «Укргазвидобування» (УГВ) і ТОВ «Укрбізнес Капітал», і запропонувало ціну 15,73 млн грн, свідчать дані в системі дані в системі ProZorro.Sale, передає Інтерфакс-Україна.

У першому раунді торгів «Єдина нафтогазова компанія» при мінімальному підвищенні у 100 000 грн додала 201 350 грн до стартової ціни (15 млн 628 650 грн). У свою чергу УГВ додало 100 000 грн. Компанія «Укрбізнес Капітал» ціну, вищу за стартову не пропонував. У другому і третьому раундах ситуація не змінювалася.

ТОВ «Єдина нафтогазова компанія» зареєстрован в Харкові в 2016 році на Галину Сердюк, статутний капітал – 2 млн грн. Чистий збиток в 2017 році склав 58 000 грн.

Як писав Mind, УГВ на сьогоднішньому аукціоні придбало 5 нафтогазових ділянок на суму 76 млн грн.

Нагадаємо: на перших електронних торгах з продажу нафтогазових ліцензій державне УГВ здобуло перемогу за одним із лотів та отримало спецдозвіл на Південно-Кобзівську площу в Харківській області за 31 млн грн.

У той же час, за словами голови НАК «Нафтогаз України» Андрія Коболєва для швидкого нарощування Україною видобутку газу потрібно значно більше аукціонів, більше ліцензій.

Раніше, у лютому 2019 року влада Полтави знову відмовила «Укргазвидобуванню» у видачі ліцензії. Компанія просила розширити межі ліцензованої ділянки на Горобцівсько-Відрадненському родовищі з 40,7 до 54,97 кв. км.

Читайте також матеріал Mind – «Хто купує нафтогазові ділянки на ProZorro».

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті