Tesla планує залучити понад $2 млрд, випустивши нові акції та боргові зобов’язання

Tesla планує залучити понад $2 млрд, випустивши нові акції та боргові зобов’язання

З огляду на збитковий І квартал року, залучення нових коштів є необхідністю

Tesla планує залучити понад $2 млрд, випустивши нові акції та боргові зобов’язання
фото pixabay.com

Tesla розраховує залучити $2,3 млрд нового капіталу, завершивши те, що генеральний директор компанії назвав «спартанською дієтою» та послабивши занепокоєння Уолл-стріт стосовно здатності збиткової компанії долати падіння продажів та створювати нові лінійки продуктів. Про це повідомляє Reuters.

Автовиробник подав регуляторам заяву на збір коштів на суму $2,3 млрд шляхом випуску нових облігацій та боргових зобов'язань. Сам Маск виділив на купівлю акцій $10 млн з власної кишені.

Видання нагадує, що більше року Маск наполягав на тому, що збитковий автовиробник не  потребує нових вливань капіталу, заявляючи, що високі обсяги виробництва та ефективність Model 3 є запорукою прибутковості компанії у всіх кварталах 2019 року. Це змінилось, коли було оприлюднено фінзвіт на І квартал року з $702 млн збитків.

Залучення капіталу не має замінити продуктивну роботу, сказав Маск минулого місяця, припускаючи, що залучення капіталу відбудеться найближчим часом.

«Корисно деяких час посидіти на спартанські дієті», – сказав він.

Нагадаємо: нещодавно американський виробник електрокарів Tesla, прозвітував, що за І квартал поточного року його збитки склали $702 млн. Такі показники пояснюються, головним чином, скороченням виробництва

Стежте за актуальними новинами бізнесу та економіки у наших Telegram-каналах Mind.Live та Mind.UA, а також Viber-чаті